آخرین اخبار

آقای حاجی در گفت‌و‌گو با تسنیم: نحوه هزینه‌کرد بودجه سالیانه مجلس تصویب شد/ افزایش ۲۵درصدی حقوق مجلسی‌ها

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با مصوبه امروز این کمیسیون، افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارکنان دولت به کارکنان مجلس و نمایندگان نیز تعمیم داده شد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جلسه عصر امروز این‌کمیسیون، گفت: در […]

اشتراک گذاری
04 تیر 1392
کد مطلب : 9688

1392030719274234593903

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با مصوبه امروز این کمیسیون، افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارکنان دولت به کارکنان مجلس و نمایندگان نیز تعمیم داده شد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جلسه عصر امروز این‌کمیسیون، گفت: در جلسه امروز این کمیسیون با حضور اعضای هیئت رئیسه مجلس نحوه هزینه‌کرد بودجه نهاد قانون‌گذاری در سال جاری تصویب شد.

وی با بیان اینکه باید نحوه هزینه‌کرد بودجه سالیانه مجلس در کمیسیون برنامه و بودجه به تصویب برسد، افزود:در این جلسه همان میزانی که دولت برای کارکنان در سال جاری اعلام افزایش حقوق کرده بود، برای کارکنان و نمایندگان مجلس هم منظور شد.

وی افزود: با مصوبه امروز کمیسیون برنامه و بودجه، افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارکنان دولت به کارکنان مجلس و نمایندگان نیز تعمیم داده شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *