آخرین اخبار

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت‌وگو با فارس: اصلاح‌طلبان ائتلاف کنند، انتخابات به مرحله دوم می‌رود/ جلیلی را در دور دوم می‌بینیم

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار با بیان اینکه اگر اردوگاه اصلاح‌طلبان ائتلاف کنند و به اجماع برسند، احتمالا انتخابات به مرحله دوم کشیده می‌شود، گفت: اصول‌گرایان نیز بیکار نخواهند نشست و یکی از کاندیداهایی که در مرحله دوم در صحنه حضور دارد، جلیلی است. حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس […]

اشتراک گذاری
20 خرداد 1392
کد مطلب : 9512

IMG_8769111111111111 copy

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار با بیان اینکه اگر اردوگاه اصلاح‌طلبان ائتلاف کنند و به اجماع برسند، احتمالا انتخابات به مرحله دوم کشیده می‌شود، گفت: اصول‌گرایان نیز بیکار نخواهند نشست و یکی از کاندیداهایی که در مرحله دوم در صحنه حضور دارد، جلیلی است.

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: به نظر می‌رسد با توجه به معیارهایی که مقام معظم رهبری در مورد انتخاب فرد اصلح اشاره فرمودند، سعید جلیلی با توجه به ویژگی‌ها و روحیه که در او حاکم است، نسبت به سایر کاندیداها اصلح باشد.

وی با بیان ویژگی‌های جلیلی این کاندیدای ۱۱دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: می‌توان به گفتمان امام، رهبری و انقلاب، روحیه مقاومت و ایستادگی در مقابل استکبار، توجه او به محرومان و مستضعفان، پرهیز از اشرافی‌گری، تعامل او با دو قوه دیگر، آمادگی برای بکارگیری نیروهای متخصص وفادار به انقلاب، دارای سلامتی مالی است و همچنین یکی از جانبازان بسیجی دوران دفاع مقدس هستند.

نماینده مردم شاهین شهر و برخوار با اشاره به کارآمدی آقای جلیلی در اداره امور کشور ادامه داد: اگر تجربه کافی برای اداره امور کشور را نداشت، به عنوان رجال سیاسی ناشناخته بود و به عنوان مدیر و مدبر احراز صلاحیت نمی‌شود.

وی با بیان اینکه دبیری شورای امنیت ملی جایگاه والایی در داخل نظام دارد، گفت: این پست اشرافیت کامل بر همه مسائل کشور را دارد و البته بیشتر مردم وجهه سیاست خارجی آن را دنبال کرده‌اند، لذا مثل یک معاون اول رئیس جمهور در صحنه عمل کرده و جوانان و همه فرزندان دلسوز انقلاب حامی جلیلی هستند.

عضو فراکسیون اقلیت اصول‌گرایان مجلس با اشاره به فرمایشات رهبری در مورد کاندیدای اصلح تاکید کرد: رئیس جمهور آیند نقاط قوت دولت‌های گذشته را داشته باشد، اما معایب آنها را نه و یکی از معایب دولت احمدی نژاد روحیه عدم تعامل با مجلس بود، اما جلیلی به نظر می‌رسد روحیه تعامل لازم را با مجلس داشته باشند.

وی با بیان اینکه اگر اردوگاه اصلاح‌طلبان ائتلاف کنند و به اجماع برسند، احتمالا انتخابات به مرحله دوم کشیده می‌شود، گفت: اصول‌گرایان نیز بیکار نخواهند نشست و یکی از کاندیداهایی که در مرحله دوم در صحنه حضور دارد، جلیلی است.

انتهای پیام/۶۳۰۲۳/ع۳۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *