آخرین اخبار

همنشینی با مردم وزوان

آقای حاجی در ادامه اجرای طرح « همنشینی با مردم » مقارن با نماز جماعت مغرب و عشاء روز یکشنبه ۱۲/۳/۱۳۹۲ ضمن اقامه نماز جماعت به همراه مردم دیدگاهش در موضوعات مختلف را تشریح کرد. عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم با توضیح فعالیتش در کمیسیون تلفیق به گزارشی از چگونگی بودجه سال […]

اشتراک گذاری
14 خرداد 1392
کد مطلب : 9479

آقای حاجی در ادامه اجرای طرح « همنشینی با مردم » مقارن با نماز جماعت مغرب و عشاء روز یکشنبه ۱۲/۳/۱۳۹۲ ضمن اقامه نماز جماعت به همراه مردم دیدگاهش در موضوعات مختلف را تشریح کرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم با توضیح فعالیتش در کمیسیون تلفیق به گزارشی از چگونگی بودجه سال ۱۳۹۲ پرداخت و افزود: بعد از انقلاب اسلامی به جهت فشارهای اقتصادی و تحریم بدترین سال بودجه ای را در کشور داشتیم و امیدواریم در اسل ۹۲ با کسری بودجه مواجه نشویم.

ایشان هدفمندی یارانه ها در بودجه ۹۲ را مورد اختلافی دولت و مجلس عنوان کرد و اضافه کرد: دولت در لایحه رقم ۱۲۰ هزار میلیارد تومان را پیشنهاد داده بود اما مجلس تنها با ۵۰ هزار میلیارد تومان موافقت کردکه از این مبلغ به میزان ۴۲ هزار میلیارد تومان به صورت نقدی به مردم پرداخت می شود، ۵ هزار میلیارد تومان در بخش درمان و سلامت هزینه می شود و نهایتاً ۳ هزار میلیارد تومان به بخش صنعت و تولید اختصاص دارد.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان شرایط کشور را حساس و انتخابات را ویژه خواند و گفت: در جنگ نظامی علیه سوریه هدف دشمن در اصل براندازی تفکر مقاومت نشأت گرفته از انقلاب اسلامی ماست و متأسفانه بیماری مهلک سلفی گری به جان جامعه مسلمین افتاده است. تحریم ها هم جنگ اقتصادی را علیه ما رقم زده است و دشمن با همه تلاش ها و خرابکاری هایش منتظر برگزاری انتخاباتی بی روح و سرد در کشور ماست.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی وظیفه مردم را در این بُرهه حساس تلاش مجدانه برای برگزاری انتخاباتی با شکوه و خلق حماسه سیاسی دانست و افزود: انشاءاله با وجود همه سختی ها و مشکلات مردم در جهت تحقق آرزوی مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت حد اکثری حضوری فعال خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *