آخرین اخبار

همنشینی با مردم در مسجد امیرالمومنین (علیه السلام) گلدیس شاهین شهر

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه برخوار در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه ۲/۳/۱۳۹۲ همزمان با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در مسجد امیرالمومنین (ع) گلدیس شاهین شهر حضور یافت. ایشان ضمن اقامه نماز جماعت مغرب و عشا به همراه نمازگزاران به ارائه سخنران پرداخت. آقای حاجی میلاد حضرت علی (ع) و […]

اشتراک گذاری
08 خرداد 1392
کد مطلب : 9371

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه برخوار در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه ۲/۳/۱۳۹۲ همزمان با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در مسجد امیرالمومنین (ع) گلدیس شاهین شهر حضور یافت.

ایشان ضمن اقامه نماز جماعت مغرب و عشا به همراه نمازگزاران به ارائه سخنران پرداخت.

آقای حاجی میلاد حضرت علی (ع) و همچنین سالروز آزاد سازی خرمشهر را به حاضرین تبریک گفت  و با اشاره به مسائل اقتصادی روز به تشریح لایحه بودجه پرداخت.

آقای حاجی سال ۹۱ را بدترین سال از جهت تحقق درآمد های کشور دانست و گفت: بد ترین سال پس از انقلاب از جهت تحقق بودجه و در آمد سال ۹۱ بوده که یک سال استثنایی بود.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تشریح درآمدهای بودجه سال ۹۱ به تحریم های دشمنان علیه کشور اشاره نمود و گفت: دشمنان کشور ما را به بهانه بحث هسته ای مورد تحریم قرار دادند و مشکلاتی برای معیشت مردم ایجاد کردند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم با بیان اینکه در سال ۹۱ در مسائل معیشی فشار زیادی به مردم وارد شد افزود: مردم با تمام این فشارها به خاطر اصل نظام و ولایت فقیه در صحنه های مختلف به عرصه آمدند چون این انقلاب را از آن خود می دانند. البته مردم انتظار دارند کسانی که در مسئولیتی هستند وظایف خود را به خوبی انجام دهند.

آقای حاجی ضمن تشریح بودجه ۹۲ ابراز امیدواری کرد در سال جاری وضعیت بهتری داشته باشیم و ادامه داد: دشمنان نظام در حال رصد کردن کشور هستند و نگاه می کنند به مردم فعال که در صحنه هستند یا نه و اگر مردم در صحنه باشند عقب نشینی می کنند.

ایشان با اشاره به انتخابات پیش رو افزود: دشمنان در صدد گرفتن دین، عزت و استقلال مردم ما هستند م بر ما فرض است که در این انتخابات شرکت با شکوه داشته باشیم تا دشمنان ببینند که مردم پشتیبان نظام هستند و البته رأی مردم به اختیار خودشان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *