آخرین اخبار

آقای حاجی‌ در گفت‌وگو با فارس: سوءاستفاده از ساحت مقدس مراجع بازی با اعتقادات مردم است

نماینده شاهین‌شهر ومیمه /برخواردر مجلس با انتقاد از انتشار بعضی اخبار کذب درباره ادعای دعوت برخی مراجع از افرادی برای کاندیداتوری در انتخابات، تأکید کرد سوءاستفاده از ساحت مقدس مراجع تقلید بازی‌ کردن با اعتقادات مردم است. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره […]

اشتراک گذاری
21 اردیبهشت 1392
کد مطلب : 9235

26199_origحاجی

نماینده شاهین‌شهر ومیمه /برخواردر مجلس با انتقاد از انتشار بعضی اخبار کذب درباره ادعای دعوت برخی مراجع از افرادی برای کاندیداتوری در انتخابات، تأکید کرد سوءاستفاده از ساحت مقدس مراجع تقلید بازی‌ کردن با اعتقادات مردم است.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به تکذیبیه دفتر آیات عظام وحیدخراسانی و سیستانی در پی ادعای نزدیکان هاشمی‌رفسنجانی مبنی بر دعوت آنان از هاشمی برای حضور در انتخابات، اظهار داشت: این گونه کارها در گذشته هم سابقه داشته است.

وی افزود: برخی از افراد در گذشته وقتی در عرصه‌هایی کم می‌آوردند، دست به استفاده از ابزارهایی می‌زدند که درست نبود، ما بایستی بر اساس اعتقاداتمان عمل کنیم.

حاجی‌دلیگانی تأکید کرد: برای رسیدن به اهدافمان باید از ابزارهای مشروع استفاده و پرهیز کنیم از کارهایی که برخی از گروه‌ها در اوایل انقلاب انجام می‌دادند و می‌گفتند برای رسیدن به هدف از هر وسیله‌ای استفاده کنیم، توجیه دارد و مشکلی ندارد.

وی همچنین گفت: مشخص است چون برخی افراد اقبال و رأی‌آوری در جامعه ندارد، از این جهت اطرافیان آنها از چنین روش‌هایی استفاده می‌کنند؛ اینکه ما مراجع عظام تقلید را بدون هماهنگی و بدون اینکه خودشان در جریان باشند، وارد این عرصه کنیم، اقدام درستی نیست، البته اگر با مراجع تقلید یا علمایی هماهنگی شده باشد، اشکالی ندارد که مطرح شود.

حاجی‌دلیگانی در خاتمه تصریح کرد: انجام چنین اقداماتی بدون هماهنگی با خود مراجع تقلید و علما در واقع سوءاستفاده از ساحت مقدس مراجع تقلید است و کار درستی نیست و در واقع نوعی بازی کردن با اعتقادات مردم است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *