آخرین اخبار

آقای حاجی‌: نامزدهای شوراها از دادن وعده‌های بی‌اساس بپرهیزند

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: داوطلبان شوراها نباید وعده‌هایی به مردم بدهند که انجام آن در حیطه وظایف و اختیارات شوراها نباشد.   حسین‌علی حاجی‌دلیگانی درگفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان، با بیان این مطلب اظهار کرد: انتخابات شوراهای شهر و روستا از اهمیت خاص خود برخوردار […]

اشتراک گذاری
16 اردیبهشت 1392
کد مطلب : 9196

5mma9dd97x32pp1yahq

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: داوطلبان شوراها نباید وعده‌هایی به مردم بدهند که انجام آن در حیطه وظایف و اختیارات شوراها نباشد.

 

حسین‌علی حاجی‌دلیگانی درگفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان، با بیان این مطلب اظهار کرد: انتخابات شوراهای شهر و روستا از اهمیت خاص خود برخوردار است و به همین منظور رسانه‌ها باید اهمیت و نقش شوراها را برای مردم تفهیم کنند.

 

وی افزود: شوراها نقش تعیین‌کننده و موثری در تصمیم‌گیری و مدیریت شهری دارند و بر همین اساس داوطلبان شوراها باید با یک رویکرد و نگاه علمی و کارشناسانه به مسائل و مشکلات شهری توجه کنند.

 

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس خاطرنشان‌ کرد: نامزدهای شورای شهر و روستا باید از تخصص، دانش و تجربه لازم در زمینه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی وعمرانی برخوردار باشند.

 

حاجی دلیگانی بیان کرد: نامزدهای شوراها باید ازدادن وعده‌های بی‌جا و بی‌اساس به مردم بپرهیزند، آنها نباید وعده‌هایی به مردم بدهند که انجام آن در حیطه وظایف و اختیارات شوراها نباشد.

 

انتهای پیام

کد خبر: ۹۲۰۲۱۶۱۰۸۰۹
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ – ۱۲:۰۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *