آخرین اخبار

احداث شهرک چاپ در شهرستان برخوار

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۸ پنج شنبه ۱۲/۲/۱۳۹۲ در جلسه احداث شهرک چاپ در شهرستان برخوار که با حضور مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در محل فرمانداری شهرستان تشکیل شد، شرکت کرد. آقای حاجی ضمن تشکر از آقای قطبی […]

اشتراک گذاری
13 اردیبهشت 1392
کد مطلب : 9165

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۸ پنج شنبه ۱۲/۲/۱۳۹۲ در جلسه احداث شهرک چاپ در شهرستان برخوار که با حضور مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در محل فرمانداری شهرستان تشکیل شد، شرکت کرد.

آقای حاجی ضمن تشکر از آقای قطبی مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان که با دقت موضوع را پیگیری کرده اند گفت: این یک نماد خوب برای شهرستان برخوار است.

ایشان با اشاره به تأثیر این شهرک بر معرفی شهرستان افزود: نوع کار کمک خوبی برای توسعه و تاثیر گذاری بر معرفی شهرستان ماست.

آقای حاجی در خصوص نام گذاری این شهرک اظهار داشت: یک عنوان خوب و موثر که مفید به فایده باشد برای این شهرک بررسی و اعلام نمایید.

حجت الاسلام و المسلمین قطبی مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاداسلامی نیز از آقای حاجی به دلیل اخذ دستور لازم از آقای دکتر حسینی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت احداث شهرک چاپ و صنایع وابسته گفت: بهترین نقطه ای که بررسی کردیم شهرستان برخوار بود.

ایشان با بیان اینکه اتحادیه چاپ آمادگی خود را اعلام کرده افزود: پیش بینی کرده ایم مجموع ۱۵۰ واحد چاپ و ۱۰ واحد صحافی بزرگ را در این شهرک مستقر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *