آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه /برخوار در مجلس شورای اسلامی: تغییر نام خلیج فارس فریب دشمن برای منحرف کردن ذهن جهان از فلسطین است

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: نام فارس بر تارک تاریخ بشر می‌درخشد اما تلاش‌های مستکبران برای عوض کردن اسم خلیج فارس تنها برای منحرف کردن ذهن جهانیان از مسئله فلسطین است. حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: خلیج فارس همیشه به همین نام خوانده می‌شده […]

اشتراک گذاری
10 اردیبهشت 1392
کد مطلب : 9149

13921 1 000043_PhotoAخلیج

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: نام فارس بر تارک تاریخ بشر می‌درخشد اما تلاش‌های مستکبران برای عوض کردن اسم خلیج فارس تنها برای منحرف کردن ذهن جهانیان از مسئله فلسطین است.

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: خلیج فارس همیشه به همین نام خوانده می‌شده است و تمام مستندات تاریخی گواه بر این قضیه است.

وی افزود: به یقین تلاش‌های ایادی استکبار برای عوض کردن نام این خلیج هرگز به نتیجه نمی‌رسد چرا که ملت ایران همواره پشتیبان مسئولان هستند برای دفاع از حقوقشان هستند و اجازه نمی‌دهند به این حق دیرینه خدشه‌ای وارد شود.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در صحنه بودن مردم بهترین شیوه دفاع از این حق ملت ایران است، تاکید کرد: تمام اقدامات مستکبران در راستای پیدا کردن مدعیانی برای خلیج‌ فارس برای منحرف کردن توجه ملل منطقه از موضوع فلسطین است چرا که نظام جمهوری اسلامی ایران مرزهای جغرافیایی منطقه را درنوردیده است و خط مقدم مبارزه خود را دفاع از فلسطین اشغالی در برابر استکبار قرار داده است که مستکبران این مسئله را برنمی‌تابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *