آخرین اخبار

آقای حاجی: سفرهای استانی، الگوی شایسته ای برای دولت یازدهم است

ˈحسینعلی حاجی دلیگانیˈروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سفرهای استانی دکترˈمحمود احمدی نژادˈ، فصل جدیدی از ارتباط تنگاتنگ مردم با دولت برای پیشبرد امور کشور است. وی اظهار کرد: در دور اول سفر رییس جمهوری به استان اصفهان شاهد رفع بسیاری از مشکلات این استان بودیم. نماینده مردم شاهین شهر و […]

اشتراک گذاری
09 اردیبهشت 1392
کد مطلب : 9136

2_8509140552_L600.jpgاحمدی

ˈحسینعلی حاجی دلیگانیˈروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سفرهای استانی دکترˈمحمود احمدی نژادˈ، فصل جدیدی از ارتباط تنگاتنگ مردم با دولت برای پیشبرد امور کشور است.

وی اظهار کرد: در دور اول سفر رییس جمهوری به استان اصفهان شاهد رفع بسیاری از مشکلات این استان بودیم.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه/برخوار در مجلس با بیان اینکه سفرهای استانی رییس جمهوری و اعضای هیات دولت فرصتی برای تجلی همبستگی و یکپارچگی دولت و ملت است، تاکید کرد: رمز موفقیت انقلاب و نظام اسلامی، در یکپارچگی و وحدت مسوولان و مردم است.

وی اضافه کرد: در سایه اتحاد، همراهی و همکاری مشترک مردم و مسوولان کشور می توان اقتدار و عظمت ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشید و در جهت تحقق آرمانها و اهداف بلند ملت گام های بلند و روبه جلو برداشت.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: سفرهای استانی یک اقدام بسیار ارزشمند برای شناخت شرایط و وضعیت کشور در حوزه های مختلف است.

وی همچنین خواستار پیگیری مصوبات دور دوم و سوم رییس جمهوری از سوی مسوولان استان اصفهان شد و گفت: مردم رضایت کاملی از دیدار با رییس جمهوری خود برای بیان مشکلاتشان در سفرهای استانی هیات دولت دارند.

یک پاسخ به “آقای حاجی: سفرهای استانی، الگوی شایسته ای برای دولت یازدهم است”

  1. حسین معینی (عموباقر) گفت:

    انشالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *