آخرین اخبار

آقای حاجی : کشاورزان صبور این منطقه در حال تحمل مشکلات خشکسالی هستند و الان تضییع حق خود را شاهد هستند.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه ۴/۲/۱۳۹۲ در جلسه شورای اداری شهرستان برخوار که همزمان با سفر چهارم رئیس محترم جمهور به استان اصفهان تشکیل شد و خانم بداغی معاون محترم حقوقی ریاست جمهور به نمایندگی از ایشان در این جلسه حضور داشت، شرکت […]

اشتراک گذاری
08 اردیبهشت 1392
کد مطلب : 9123

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه ۴/۲/۱۳۹۲ در جلسه شورای اداری شهرستان برخوار که همزمان با سفر چهارم رئیس محترم جمهور به استان اصفهان تشکیل شد و خانم بداغی معاون محترم حقوقی ریاست جمهور به نمایندگی از ایشان در این جلسه حضور داشت، شرکت کرد.

آقای حاجی انتخاب خانم بداغی را سوی رئیس محترم جمهور جهت حضور در این جلسه را انتخابی خیلی خوب توصیف کرد و افزود: انشالله سرکار خانم دکتر بداغی پیگیری لازم جهت حل مشکلات این شهرستان را انجام خواهند داد.

ایشان ضمن برشمردن نقاط برجسته شهرستان برخوار خاطر نشان ساخت: شهرستان ما مأمن علمای  بزرگ و رزمندگان شجاع مهندسی و غواصی دفاع مقدس است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم با بیان مشکلات این شهرستان به محدودیتی که شعاع ۵۰ کیلومتری شهر اصفهان برای این شهرستان ایجاد کرده اشاره نمود و گفت: ما مشمول شعاع ۵۰ کیلومتری هستیم و چه چیزی در ازاء این محدودیت به ما داده اند؟

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی به تخصیص آب زراعی به کشارزان این منطقه اشاره کرد و گفت: کشاورزان صبور این منطقه در حال تحمل مشکلات خشکسالی هستند و الان تضییع حق خود را شاهد هستند.

آقای حاجی در خصوص آلایندگی صنایع بزرگی همچون نیروگاه و پالایشگاه با گلایه به خانم دکتر بداغی گفت چرا این صنایع را آلاینده نداسته اند.

خانم دکتر بداغی معاون محترم حقوقی رئیس محترم جمهور در سخنانی گفت: مأموریت دارم ابلاغ سلام رئیس جمهوری را داشته باشم و تعهد دارم که از طرف ایشان مسائلی را که آقای حاجی و فرماندار محترم گفتند پیگیری کنم.

معاون محترم حقوقی ریاست جمهوری به تخصیص آب زراعی یه کشاورزان استان اشاره کرد و افزود: ایفاء حقوق نباید از مجرای غیر قانونی انجام شود و به وحدت ملی خدشه وارد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *