آخرین اخبار

آقای حاجی : با حضور در انتخابات سرنوشت خود را تعیین و نظام خود را بیمه می کنیم.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی همزمان با اذان مغرب پنج شنبه ۲۹/۱/۱۳۹۲ در مسجد جامع شاهین شهر حضور یافت. آقای حاجی ضمن اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به همراه نمازگزاران این مسجد، در سخنانی به تشریح برنامه های دفاتر خود پرداخت و جهت اطلاع […]

اشتراک گذاری
01 اردیبهشت 1392
کد مطلب : 9062

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی همزمان با اذان مغرب پنج شنبه ۲۹/۱/۱۳۹۲ در مسجد جامع شاهین شهر حضور یافت.

آقای حاجی ضمن اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به همراه نمازگزاران این مسجد، در سخنانی به تشریح برنامه های دفاتر خود پرداخت و جهت اطلاع نمازگزاران برنامه هفتگی خود را نیز گزارش داد.

ایشان به عضویت خود در کمیسون تلفیق مجلس شورای اسلامی اشاره و افزود: در روزهای اخیر با شرکت در این کمیسیون به بررسی لایحه بودجه سال ۹۲ می پردازم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم ضمن اشاره به مسائل روز اقتصادی و تحریم ها بخشی هایی از لایحه بودجه ۹۲ را تشریح نمود.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی به پیشنهاد خود به نمایندگی از مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در کمیسیون تلفیق اشاره کرد و گفت: با توجه به نام گذاری سال۹۲ توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی پیشنهاد دادم جداول و احکام لایحه بودجه ۹۲ به نوعی پیش بینی و تصویب شود که در تحقق حماسه مد نظر رهبر عظیم الشأن انقلاب قرار گیرد و باعث مهار شدن تورم، کنترل افزایش و رشد نقدینگی، بهبود معیشت مردم و کاهش فاصله طباقتی شود.

آقای حاجی با تاکید بر خلق حماسه سیاسی توسط مردم با حضور در انتخابات پیش رو افزود: با حضور در انتخابات سرنوشت خود را تعیین و نظام خود را بیمه می کنیم.

ایشان در پایان به سوالات حاضرین پاسخ گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *