آخرین اخبار

حضور آقای حاجی در مراسم ریحانه النبی شاهین شهر

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۲۴/۱/۱۳۹۲ در مراسم راهپیمایی با شکوه «ریحانه النبی» شرکت کرد. طرح ریحانه النبی، بر اساس پیشنهاد آقای حاجی از ابتدای سال تحصیلی جاری در ۵ آموزشگاه شاهین شهر و در جهت اجرای عملی و کاربردی انتخابات حجاب برتر […]

اشتراک گذاری
26 فروردین 1392
کد مطلب : 8987

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۲۴/۱/۱۳۹۲ در مراسم راهپیمایی با شکوه «ریحانه النبی» شرکت کرد.

طرح ریحانه النبی، بر اساس پیشنهاد آقای حاجی از ابتدای سال تحصیلی جاری در ۵ آموزشگاه شاهین شهر و در جهت اجرای عملی و کاربردی انتخابات حجاب برتر (چادر) برای مقاطع تحصیلی پایه در این مدارس در حال اجرا است.

دانش آموزان شرکت کننده در قالب دو مجموعه حافظان و حامیان طی راهپیمایی با شکوهی در آستانه شهادت حضرت زهرا(س) مسیر میدان فاطمیه تا مصلای نماز جمعه را با سردادن شعارهایی در حمایت از عفاف و حجاب پیمودند.

در این مراسم که حجت الاسلام ملکیان امام جمعه محترم شاهین شهر، آقای عمویی رئیس محترم شورای اسلامی شاهین شهر و جمعی از مسئولین دیگر حضور داشتند، آقای شفیعی مدیر محترم آموزش و پرورش شاهین شهر طی سخنانی با مثبت ارزیابی کردن طرح مذکور از آقای حاجی به خاطر پیشنهاد این طرح تشکر کرد.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم پور مدیر محترم مرکز تحقیقات و طرح های کاربردی حجاب ریحانه النبی با تشریح عمکرد آموزشی این مرکز در شاهین شهر استمرار این طرح جهت بازدهی بهتر را خواستار شد.

 در پایان این مراسم میثاق نامه شرکت کنندگان در این طرح به صورت دسته جمعی قرائت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *