آخرین اخبار

آقای حاجی محورهای بیانیه فراکسیون اصولگرایان را تشریح کرد.

تشریح محورهای بیانیه فراکسیون اصولگرایان/بایدها و نبایدهای حماسه سیاسی و اقتصادی حسین‌علی حاجی دلیگانی محورهای بیانیه فراکسیون اصولگرایان را تشریح کرد. حسین‌علی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: به دنبال نامگذاری سال ۹۲ به نام «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» از سوی رهبر معظم انقلاب فراکسیون اصولگرایان بیانیه‌ای را در همین […]

اشتراک گذاری
21 فروردین 1392
کد مطلب : 8946

13910722000113فراکسیون_PhotoA

تشریح محورهای بیانیه فراکسیون اصولگرایان/بایدها و نبایدهای حماسه سیاسی و اقتصادی

حسین‌علی حاجی دلیگانی محورهای بیانیه فراکسیون اصولگرایان را تشریح کرد.

حسین‌علی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: به دنبال نامگذاری سال ۹۲ به نام «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» از سوی رهبر معظم انقلاب فراکسیون اصولگرایان بیانیه‌ای را در همین ارتباط در دو بخش سیاسی و اقتصادی صادر کرده است که در بخش سیاسی آن درک صحیح از واقعیات سیاسی در داخل و خارج از کشور از جمله تحرکات دشمنان در منطقه و در کشورهایی مانند سوریه یک ضرورت دانسته شده است.

وی افزود: داشتن درک عمیق از فشارهای اقتصادی دشمن، داشتن بصیرت سیاسی، حفظ وحدت و انسجام میان صاحبان سلایق مختلف سیاسی و جریانات معتقد به نظام اسلامی بر پایه ولایت فقیه از دیگر موارد مطرح شده در این بیانیه است.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در خانه ملت اظهار داشت: همچنین در این بیانیه حضور در صحنه‌های حساس و تعیین‌کننده و پرهیز از رفتارهای سیاسی نسنجیده و بداخلاقی‌های سیاسی از دیگر نکاتیست که در این بیانیه به آن اشاره شده است.

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان خاطرنشان کرد: در بخش اقتصادی نیز آگاهی از علل و انگیزه‌های دشمنان در صحنه اقتصادی ملت ایران و کاهش وابستگی به درامد نفت در این بیانیه از ضروریات شمرده شده و در این خصوص آمده است درون‌سازی اقتصادی و کاهش وابستگی به خارج از کشور، تکیه بر تولید داخلی و اصلاح سبک زندگی از جمله مواردیست که در راستای کاهش وابستگی به درامدهای نفتی باید به آن توجه شود.

حاجی دلیگانی اظهار داشت: توجه علمی و عملی به اقتصادی مقاومتی و مقابله با فساد اقتصادی و همچنین مدیریت صحیح اقتصادی و رسیدگی به مشکلات تام و تمام به مشکلات معیشتی مردم از موضوعاتیست که در حوزه اقتصادی باید به آن توجه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *