آخرین اخبار

آقای حاجی : پیچیدگی مشکل بیمه هنرمندان و خبرنگاران از ارزش آن کاسته است

نماینده مردم شاهین شهر و میمه، برخوار در مجلس گفت: بیمه هنرمندان و اصحاب رسانه به گونه‌ای پیچیده و مشکل است که هیچ کمکی به هنرمند یا اصحاب رسانه نمی‌کند و از ارزش این حرکت کاسته است. به گزارش خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی‌دلیگانی در آیین افتتاح مجتمع سینمایی شاهین طلایی در شاهین شهر اصفهان، با […]

اشتراک گذاری
20 فروردین 1392
کد مطلب : 8926
80421693-3484071

نماینده مردم شاهین شهر و میمه، برخوار در مجلس گفت: بیمه هنرمندان و اصحاب رسانه به گونه‌ای پیچیده و مشکل است که هیچ کمکی به هنرمند یا اصحاب رسانه نمی‌کند و از ارزش این حرکت کاسته است.

به گزارش خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی‌دلیگانی در آیین افتتاح مجتمع سینمایی شاهین طلایی در شاهین شهر اصفهان، با اشاره به وجود اقوام مختلف در این شهر و نیازهای مردم این منطقه، اظهار کرد: هر چند نظام اسلامی خدمات خوبی به مردم منطقه ارائه کرده است، اما مردم مشکلات مختلفی دارند که مسئولین باید توجه بیشتری به آن‌ها داشته باشند.

وی اضافه کرد: حل مشکل فاضلاب، کمبود فضای ورزشی، آلایندگی پتروشیمی، پالایشگاه و ادامه مسیر متروی اصفهان تا شاهین شهر و همچنین نیروگاه اصفهان برای مردم شاهین شهر از مهم‌ترین دغدغه‌های آن‌ها شده است.

حاجی‌دلیگانی ادامه داد: با ورود به شاهین شهر، مدیریت و مبلمان شهری این شهر به ذهن هر کس این‌طور تلقین می‌کند که این شهر منطقه ای برخوردار است، در حالی که مردم این شهر با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنند.

وی تاکید کرد: این شهر، دارای خرده فرهنگ‌های متعدد از سراسر کشور است که توجه به آن برای برنامه ریزی مؤثر دارای اهمیت است.

وی ادامه داد: اگر در این زمینه با توجه به حقایق و متناسب با اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران و بر اساس فرمایشات رهبری برنامه‌ریزی نشود، مشکلاتی به وجود می‌آید.

حاجی‌دلیگانی وجود مکان‌هایی برای هنرمندان و کانون‌های هنری این شهر را ضروری دانست و تصریح کرد: محلی که توسط شهرداری این شهر برای فعالیت‌های هنری در نظر گرفته شده بود، امروزه شاهد در اختیار قرار گرفتن آن توسط اداره ارشاد هستیم.

نماینده مردم شاهین شهر و برخوار افزود: بیمه هنرمندان و اصحاب رسانه به گونه‌ای پیچیده و مشکل است که هیچ کمکی به هنرمند یا اصحاب رسانه نمی‌کند.

وی با اشاره به وجود ناشران متعدد در این شهرستان، خواستار حمایت از آن‌ها و رفع مشکلاتشان شد.

حاجی‌دلیگانی به نقش کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد اشاره کرد و افزود: ایجاد این کانون‌ها کار آسانی است، ولی باید با حمایت، برنامه‌ریزی و کنترل، آن‌ها را به شیوه‌های صحیحی مدیریت و اداره کرد.

این نماینده خواستار افزایش تعداد کتابخانه‌ها، برگزاری نشست با اصحاب رسانه و هنر، توجه به رسانه‌های مکتوب شهرستان و ایجاد مکانی برای فعالیت‌های فرهنگی و هنری در شاهین شهر و میمه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *