آخرین اخبار

سفیران خدمت شهرک پردیس شاهین شهر

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی چهارشنبه همزمان با نماز مغرب و عشا در مسجدالمهدی(س) شهرک پردیس، حضور یافت و در جلسه سفیران خدمت شهرک پردیس، محله ردانی پور و محله سایت شاهین شهر شرکت کرد. اقامه نماز جماعت به همراه اهالی این محله و قرائت […]

اشتراک گذاری
20 اسفند 1391
کد مطلب : 8896

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی چهارشنبه همزمان با نماز مغرب و عشا در مسجدالمهدی(س) شهرک پردیس، حضور یافت و در جلسه سفیران خدمت شهرک پردیس، محله ردانی پور و محله سایت شاهین شهر شرکت کرد.

اقامه نماز جماعت به همراه اهالی این محله و قرائت آیاتی از کلام الله مجید آغازگر جلسه سفیران خدمت بود.

سپس آقای ذوالفقاری یکی از معتمدین محله شهرک پردیس ضمن خیر مقدم به مسئولین و مدیران ادارات و سازمان ها به بیان مشکلات این سه محله از شاهین شهر پرداخت.

ایجاد سالن ورزشی، تکمیل فضای سبز و نصب وسایل ورزشی، ایجاد درمانگاه، نصب دستگاه خود پرداز بانکی، ترمیم آسفالت معابر، تغییر ورودی و خروجی پمپ CNG و همچنین تعیین تکلیف ورودی منازل مسکن مهر برخی از مشکلات محله پردیس بود که آقای ذوالفقاری به آنان اشاره کرد.

گسترش فضای سبز و رسیدگی به فضای سبز موجود، ایجاد مراکز بهداشتی و مراکز آموزشی دوره متوسطه، نصب دستگاه خودپرداز بانکی و ایجاد

دفتر خدمات پیشخوان دولتی، اصلاح بلوارهای محله، اصلاح زمان بندی خطوط اتوبوسرانی و عدم مکان های تجاری جهت تامین مایحتاج مردم نیز برخی از درخواست های اهالی محله ردانی پور بود که در جلسه مطرح شد.

پس از بیان موارد مطرح شده، آقای ذوالفقاری مدیران را جهت پاسخگویی دعوت می کرد و مدیران در خصوص مسائل حوزه مربوط به خود توضیحاتی ارائه می دادند.

آقای هادی زاده فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه پس از پاسخگویی مدیران جهت جمع بندی مصوبات پشت تریبون رفت.

ایشان پس از بیان مصوبات از اهالی خوب شهرک پردیس به جهت مشکلاتی که احداث مسکن مهر برایشان به وجود آورده بود عذر خواهی کرد.

آقای حاجی نیز به عنوان آخرین سخنران از مردم خوب اهالی شهرک پردیس، ردانی پور و سایت، مسئولین ادارات تشکر کرد.

ایشان برگزاری این جلسه را در راستای فرمایش مقام معظم رهبری که امروز بالاترین مبارزه با استکبار جهانی خدمت صادقانه به مردم عزیزمان است عنوان کرد و گفت: مصوباتی که آقای فرماندار قرائت کردند به ادارات ارسال می شود و تا اجرا شدن آنها پیگیری می گردد.

آقای حاجی در پایان ساعات کار دفتر خود و همچنین روزهای ملاقات خود با مردم را در دفتر بیان نمود.

یک پاسخ به “سفیران خدمت شهرک پردیس شاهین شهر”

  1. آشنا گفت:

    خدا خیرشان دهد. انشاء الله در سایه الطاف حضرت حق موفق و پیروز باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *