آخرین اخبار

مشکل کمبود آب آقای مهندس طرفه را به حوزه انتخابیه کشاند

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت از مجتمع دامداری پرواری در حال احداث روستای مورچه خورت بازدید کرد. در راستای ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان روستاهای منطقه و تسریع در اجرای پروژه های در دست اقدام و رفع مشکلات آنها تا بهره برداری آقای حاجی […]

اشتراک گذاری
20 اسفند 1391
کد مطلب : 8890

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت از مجتمع دامداری پرواری در حال احداث روستای مورچه خورت بازدید کرد.

در راستای ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان روستاهای منطقه و تسریع در اجرای پروژه های در دست اقدام و رفع مشکلات آنها تا بهره برداری آقای حاجی از آقای مهندس طرفه مدیر کل آب منطقه ای استان اصفهان جهت بازدید از مجتمع دامداری پرواری در حال احداث روستای مورچه خورت و اتخاذ تصمیمات لازم جهت تأمین آب مجتمع دعوت بعمل آورد و این بازدید روز چهارشنبه ۱۶/۱۲/۱۳۹۱ ساعت ۶ صبح انجام شد.

آقای حاجی پس از بررسی مشکلات آب این مجتمع به تسریع در واگذاری این مجتمع به افراد واجد شرایط تاکید کرد.

در این بازدید آقای هادی زاده فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه، آقای اعتمادی بخشدار محترم بخش مرکزی شهرستان و آقای کشفی رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان آقای حاجی را همراهی می کردند.

پس از بازدید، جلسه ای در فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه تشکیل شد. در این جلسه علاوه بر اتخاذ تصمیم در جهت تأمین آب مجتمع دامداری در خصوص مشکلات آب روستاها و شهرها و روستاهای شهرستان تبادل نظر و صورتجلسه ای به امضاء حاضران رسید.

سپس آقای حاجی به همراه آقای طرفه به شهرستان برخوار رفتند و پس حضور در فرمانداری این شهرستان در خصوص مشکلات آب طرح های دامداری و گلخانه ای این شهرستان به تبادل نظر پرداختند و صورتجلسه به امضاء رساندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *