آخرین اخبار

سفیران خدمت به محله های شاهین شهر رسیدند

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی چهارشنبه همزمان با نماز مغرب و عشا در مسجدالزهرا(س) بانک استان شاهین شهر حضور یافت و تا ضمن اقامه نماز جماعت به همراه اهالی این محله در جلسه سفیران خدمت محله های ایثارگران، بعثت، بانک استان و شهرک میلاد شرکت […]

اشتراک گذاری
16 اسفند 1391
کد مطلب : 8866

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی چهارشنبه همزمان با نماز مغرب و عشا در مسجدالزهرا(س) بانک استان شاهین شهر حضور یافت و تا ضمن اقامه نماز جماعت به همراه اهالی این محله در جلسه سفیران خدمت محله های ایثارگران، بعثت، بانک استان و شهرک میلاد شرکت کند.

پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء جلسه سفیران خدمت با حضور آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، آقای هادی زاده فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه و مسئولین و مدیران ادارات و سازمان ها رسماً آغاز شد و پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید مشکلات تک تک بیان شد و مسئولان پاسخ گویی حوزه مربوط به خود شدند.

آقای هادی زاده فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه پس از پاسگویی مدیران به جمع بندی مصوبات جلسه پرداخت.

ایشان کارهای انجام شده برای شاهین شهر را در جهت پیشرقت به سوی یک شهر مدرن کافی نداست و اظهار داشت: اینکه امروز در خدمت شما هستیم بدانید کارهای بسیاری انجام شده ولی آماده کار بیشتر هستیم.

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه با بیان اینکه شهر شاهین شهر ۲ برابر نرخ متوسط جمعیت کشور در حال توسعه انسانی است ادامه داد: باید با کا بیشتر بستر زندگی همراه با رفاه را برای مردم عزیز فراهم کنیم.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی برگزاری این جلسه را در راستای فرمایش مقام معظم رهبری که امروز بالاترین مبارزه با استکبار جهانی خدمت صادقانه به مردم عزیزمان است دانست و اضافه کرد: مصوباتی را که آقای فرماندار قرائت کردند انشاءالله در جهت رفاه حال شهروندان عزیز اجرایی خواهد شد.

آقای حاجی با اشاره به تحریم و جنگ اقتصادی دشمن علیه کشور عزیزمان گفت: انشاءالله در جنگ اقتصادی پیروز می شویم و نشانه های آن کاملاً آشکار شده است.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان با بیان مصادیقی از پیروزی های کشورمان بیان کرد: در مذاکرات اخیر آلماتی قزاقستان گروه ۱+۵ از موضع تعطیل کردن سایت های هسته ای نطنز، فردو و تعلیق غنی سازی ۲۰% عقب نشینی کردند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم در همین راستا اظهار کرد: در این مذاکرات تحریم از دو بانک کشورمان برداشته شد و همه اینها نشانه های خوبی از پیروزی ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *