آخرین اخبار

در دیدار آقای حاجی با آقای تابش فر قائم مقام سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور چه گذشت ؟

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه ۷/۱۲/۱۳۹۱ ساعت ۱۴ در سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور حضور یافت و جلسه ای با آقای تابش فر قائم مقام سازمان برگزار نمود. آقای حاجی ضمن تشکر و قدردانی از آقای تابش فر خواستار عنایت ویژه […]

اشتراک گذاری
15 اسفند 1391
کد مطلب : 8851

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه ۷/۱۲/۱۳۹۱ ساعت ۱۴ در سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور حضور یافت و جلسه ای با آقای تابش فر قائم مقام سازمان برگزار نمود.

آقای حاجی ضمن تشکر و قدردانی از آقای تابش فر خواستار عنایت ویژه ایشان به شهرداری ها و دهیاری های حوزه انتخابیه شاهین شهرو میمه و برخوار را نمودد و اظهار کرد: پیرو جلسه قبلی با شهرداران شهرستان ها و تنظیم صورتجلسه جهت کمک به شهردار ی ها تا کنون بخشی از تعهدات صورتجلسه مذکور انجام نشده است و تقاضا کردند آقا تابش فر مساعدت ویژه ای داشته باشند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح حمل و نقل بار و مسافر و ستاد سوخت مطالبی را بیان نمودد و خواستار نقطه نظرات کارشناسی و دیدگاه سازمان شهرداری ها جهت اصلاح طرح مذکور شدند.

آقای تابش فر نیز در خصوص طرح مذکور مطالبی را بیان نمود و نقطه نظرات خود را در خصوص شهرداری ها به عنوان متولیان حمل و نقل در شهرهای زیر یکصد هزار نفر بیان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *