آخرین اخبار

بازدید سر زده آقای حاجی از ادارات شاهین شهر

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بصورت سرزده از تعدادی ادارات مستقر در شاهین شهر بازدید کرد. شرکت پخش فراورده های نفتی ناحیه شاهین شهر اولین مقصد حضور آقای حاجی بود. ساعت ۷:۱۵ صبح جناب آقای مهدیه سرپرست این ناحیه از آقای حاجی استقبال کرد و […]

اشتراک گذاری
13 اسفند 1391
کد مطلب : 8830

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بصورت سرزده از تعدادی ادارات مستقر در شاهین شهر بازدید کرد.

شرکت پخش فراورده های نفتی ناحیه شاهین شهر اولین مقصد حضور آقای حاجی بود. ساعت ۷:۱۵ صبح جناب آقای مهدیه سرپرست این ناحیه از آقای حاجی استقبال کرد و گزارشی از وضعیت پخش و سایر خدمات این دستگاه مطالبی بود که سرپرست ناحیه توضیحاتی در خصوص آن ارائه نمود.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن تماس با آقای کُرد مدیر محترم شرکت پخش فرآورده های نفتی استان از انضباط کاری ناحیه شاهین شهر تشکر کرد و بر تأمین مایحتاج نفتی دو شهرستان در ایام نوروز تأکید کرد.

آقای حاجی سپس با حضور در محل کار تک تک کارکنان از زحمات آنان تقدیر کرد.

عقربه های ساعت، ۸ صبح را نشان می داد که نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پس از احوال پرسی با تعدادی از کارکنان اداره امور مالیاتی شاهین شهر و ارباب رجوع منتظر اتاق های در بسته این اداره، هنگام خروج از ساختمان اداره شاهد ورود بعضی از کارکنان این اداره بود.

اداره راه و شهر سازی شهرستان شاهین شهر و میمه مقصد بعدی آقای حاجی برای حضور سرزده بود.دستگاهی که یکی از پر مراجعه ترین ادارات است و مردمی که سالها انتظار خانه دار شدن خود را در گرو تلاش بیشتر کارکنان این اداره می دانند.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بعد از برگزاری چندین جلسه برای افتتاح این پروژه مهم با همراهی رئیس این اداره و جناب آقای جمشیدیان مدیر شرکت آب و فاضلاب شاهین شهر و میمه با حضور در محل سایت مسکن مهر شاهین شهر واقع در شهرک پردیس در جریان عملیات اجرایی و نیز مشکل فاضلاب این مجموعه قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *