آخرین اخبار

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خبر داد: اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای حل مشکلات کشاورزان اصفهانی

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در جلسه دیروز مسئولان سه استان اصفهان، یزد و چهارمحال بختیاری ۱۰ میلیارد تومان به عنوان هزینه جبران خسارت به کشاورزان اصفهان در نظر گرفته شد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر با بیان اینکه تصمیمات ویژه‌ای برای رفع مشکلات کشاورزان در […]

اشتراک گذاری
10 اسفند 1391
کد مطلب : 8785
26199_orig

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در جلسه دیروز مسئولان سه استان اصفهان، یزد و چهارمحال بختیاری ۱۰ میلیارد تومان به عنوان هزینه جبران خسارت به کشاورزان اصفهان در نظر گرفته شد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر با بیان اینکه تصمیمات ویژه‌ای برای رفع مشکلات کشاورزان در جلسه دیروز نمایندگان سه استان با وزیر نیرو و برخی دیگر مسئولان در نظر گرفته شد، اظهار کرد: در حوزه اصفهان به جز مصوباتی برای حل مشکلات تامین آب کشاورزان، مبلغ ۱۰ میلیارد تومان برای جبران خسارت ناشی از خشکسالی کشاورزان در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه مشکلات کشاورزان شمال و شرق اصفهان در این جلسات به صورت ویژه‌ای مطرح و بررسی شد، ادامه داد: برای بهبود کیفیت محصولات کشاورزی لازم است از روش‌های نوین کشاورزی مانند آبیاری مکانیزه استفاده شود.

حاجی‌دلیگانی تاکید کرد: ۲۰ هزار خانواده کشاورز در اصفهان وجود دارد که دغدغه تمام مسئولان برطرف سازی مشکلات آن‌هاست و نمایندگان مجلس نیز پیگیر حقوق آن‌ها هستند.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه / برخوار  در مجلس با اشاره به حق‌آبه کشاورزان از زاینده‌رود تصریح کرد: در سال‌های اخیر اقداماتی مانند حفر تونل خدنگ، کوهرنگ و بهشت آباد و طرح‌های دیگر در حال اجرا و بهره‌برداری است.

حاجی‌دلیگانی با بیان اینکه سرمایه‌های خوبی برای برطرف کردن مشکلات کشاورزان جذب شده است، اظهار کرد: هیچ‌گونه جای نگرانی برای رفع مشکلات این قشر زحمت کش وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *