آخرین اخبار

آقای حاجی : مردم در سختی زندگی می کنند و ما باید به داد و اعتراضات مردم با حوصله گوش بدهیم.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۲۸/۱۱/۱۳۹۱ ساعت ۱۴ در جلسه شورای اسلامی شاهین شهر که در راستای پیگیری های آقای حاجی در خصوص احداث مترو شاهین شهر تشکیل شده بود، حضور یافت. آقای عمویی رئیس محترم شورای اسلامی شاهین شهر پس از خیر […]

اشتراک گذاری
08 اسفند 1391
کد مطلب : 8745

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۲۸/۱۱/۱۳۹۱ ساعت ۱۴ در جلسه شورای اسلامی شاهین شهر که در راستای پیگیری های آقای حاجی در خصوص احداث مترو شاهین شهر تشکیل شده بود، حضور یافت.

آقای عمویی رئیس محترم شورای اسلامی شاهین شهر پس از خیر مقدم به آقای حاجی گزارشی کوتاهی از مباحث بودجه و تقسیم در تمام نقاط شهر ارائه نمود.

آقای حاجی به حضور خود در جلسات اخیر شورا عالی ترافیک کشور در خصوص احداث مترو حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و گفت: در تمام جلسات پیشنهادمان کار کارشناسی بوده است و پیشنهاد دیگری نیز مبنی بر اینکه رینک خط مترو شاهین شهر به صورتی باشد که شهر گز و شهرستان برخوار را هم در بر گیرد و به اصفهان برگردد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی از اعضای محترم شورای اسلامی و شهردار محترم خواست که شاهین شهر را از همین الان کلان شهر بدانند و از اطلاع رسانی شفاف و حضور در بین مردم پرهیز نکنند.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم با تأکید بر اینکه در حال حاضر با وجود مشکلات باید در میان مردم بود و از انقلاب و نظام دفاع کرد افزود: مردم در سختی زندگی می کنند و ما باید به داد و اعتراضات مردم با حوصله گوش بدهیم.

در این جلسه آقای صالحی، آقای عظیمی و خانم رستمی از اعضاء محترم شورای اسلامی و آقای نفری شهردار محترم شاهین شهر نظرات خود را بیان نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *