آخرین اخبار

آقای حاجی : سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی، مشکلات اقتصادی را برطرف می‌کند

  حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: دولت آینده بیشترین برنامه‌ریزی و همت خود را باید برای سروسامان دادن به اوضاع اقتصادی به کار بگیرد تا بتوانیم وضعیت معیشتی مردم را در حد معقول در آینده سر و سامان دهیم. وی با بیان اینکه اقتصاد جامعه باید به صورت هماهنگ […]

اشتراک گذاری
28 بهمن 1391
کد مطلب : 8673

80421693-3484071

 

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: دولت آینده بیشترین برنامه‌ریزی و همت خود را باید برای سروسامان دادن به اوضاع اقتصادی به کار بگیرد تا بتوانیم وضعیت معیشتی مردم را در حد معقول در آینده سر و سامان دهیم.

وی با بیان اینکه اقتصاد جامعه باید به صورت هماهنگ و با رعایت عدالت به سمت تعالی پیشرفت کند، افزود: تمام دولت‌های پس از انقلاب این هدف را دنبال می‌کردند و هر کدام نیز موفقیت‌ها و کاستی‌هایی داشتند بنابراین اولویت دولت آینده نیز باید این مسئله باشد و در این راه از سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی غافل نشود تا بتوانیم این مشکلات را به صورت اساسی برطرف کنیم.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه /برخوار در مجلس شورای اسلامی درباره تعاملات دولت و مجلس آینده نیز گفت: اگر اطلاع‌رسانی خوبی بر مبنای صداقت و دور از سیاسی‌کاری توسط دولتی انجام شود اکثریت نمایندگان مجلس با آن همراهی می‌کنند.

وی ادامه داد: هر دولتی که بر مبنای آرای مردم سر کار بیاید و دلسوزانه در چارچوب سیاست‌های نظام، سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ و سال‌های باقیمانده از برنامه پنجم توسعه حرکت کند مجلس نیز با وی همراهی کرده و نقش خود را در همیاری با دولت به خوبی ایفا می‌کند.

حاجی  تصریح کرد: به یقین نعمت مهمی که ما در کشور خود داریم و همانا هدیه الهی ولایت فقیه است هماهنگ‌کننده دولت و مجلس است و در هر جایی که این دو ارگان مشکلی پیدا کنند رهبر انقلاب رهنمودهایی برای راهگشایی ارائه می‌کنند تا این دو ارگان با هماهنگی و تعامل در راه اهداف متعالی کشور گام بردارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *