آخرین اخبار

بررسی مشکلات راههای مواصلاتی حوزه انتخابیه به شهر اصفهان با حضور شهردار محترم اصفهان

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با دعوت از آقای دکتر سقائیان نژاد شهردار محترم اصفهان جهت حضور در شهرستان برخوار، روز جمعه ۶/۱۱/۱۳۹۱ مسائل مسیرهای خروجی شهر اصفهان به برخوار مورد بررسی قرار گرفت. شهردار اصفهان ابتدا با حضور در  شهرک ولیعصر(عج)  شهر خورزوق ، […]

اشتراک گذاری
08 بهمن 1391
کد مطلب : 8417

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با دعوت از آقای دکتر سقائیان نژاد شهردار محترم اصفهان جهت حضور در شهرستان برخوار، روز جمعه ۶/۱۱/۱۳۹۱ مسائل مسیرهای خروجی شهر اصفهان به برخوار مورد بررسی قرار گرفت.

شهردار اصفهان ابتدا با حضور در  شهرک ولیعصر(عج)  شهر خورزوق ، از شهردار منطقه ۷ اصفهان خواستار توضیح در مورد چگونگی ساماندهی این جاده شد. با توضیحات آقای مصور طرح مربوط به میادین و جاده مربوطه کاملاً تشریح شد و در ادامه مسیر ۳ کیلومتری تا خورزوق با همراهی شهردار و رئیس شورای شهر خورزوق بررسی و تصمیمات لازم برای روشنایی این مسیر گرفته شد.

تصمیم گیری برای محور بعثت (اصفهان به دولت آباد) آقای حاجی و شهردار اصفهان را به این مسیر برد. دسترسی زمان بر مرکز شهرستان به علت اجرای طرح های شهرداری اصفهان، معضل ترافیکی این مسیر و قصه پر غصه قفل ترافیک در روز های جمعه (جمعه بازار) مسائلی بود که با حضور شهردار دولت آباد مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.

آخرین ایستگاه حضور نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و شهردار اصفهان مسیر زینبیه به حبیب آباد بود. در قسمتی از این مسیر که آزاد سازی صورت نگرفته محلی، حادثه ساز در جاده دوبانده به وجود آورده که آقای سقائیان نژاد قول داد تا در اولین فرصت این آزاد سازی انجام و مشکل محور حل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *