آخرین اخبار

آقای حاجی : خبرهای خوشی از شهرستان شدن میمه در راه است

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهین‌شهر، حسین علی حاجی دلیگانی در نشست خبری خود که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، اظهار کرد: موضوع شهرستان شدن میمه در دست بررسی است و اقدامات موثر و بسزایی در این زمینه صورت پذیرفته که به زودی اخبار خوشی را به مردم این شهرستان می‌دهیم. وی ادامه داد: […]

اشتراک گذاری
01 بهمن 1391
کد مطلب : 8361

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهین‌شهر، حسین علی حاجی دلیگانی در نشست خبری خود که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، اظهار کرد: موضوع شهرستان شدن میمه در دست بررسی است و اقدامات موثر و بسزایی در این زمینه صورت پذیرفته که به زودی اخبار خوشی را به مردم این شهرستان می‌دهیم.

وی ادامه داد: اگر خبرنگاران در جلسات شورای اداری دو شهرستان دعوت نمی‌شوند، به دور از اخلاق رسانه است و با پیگیری این موضوع از فرمانداران دو شهرستان می‌خواهیم جلسات را با حضور نخبگان بازنشسته و با تجربه برگزار کنند و از اهالی رسانه نیز در جلسات دعوت به عمل آورند.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: برای بهتر شدن خدمات ادارات دو شهرستان در حال برداشتن چند گام مهم و موثر هستیم که گام نخست تذکر دادن است یعنی از هر مدیری گلایه‌ای از سوی مردم برسد، به طور حتم به وی تذکر می‌دهیم و سپس از سوی مدیر کل و افرادی که مسئولیت بالاتر از وی را بر عهده دارند و یا شورای اداری شهرستان با مدیر متخلف برخورد می‌شود.

وی بیان کرد: چنانچه هر فردی هرگونه گلایه‌ای از هر مدیری در هر دستگاهی داشته باشد، می‌تواند آن را به صورت پیامک و یا به صورت مکتوب با اشاره به تخلف برای ما ارسال کند که پس از بررسی به طور حتم با وی برخورد می‌کنیم.

حاجی دلیگانی با اشاره به اجرای فاز دوم هدفمند کردن یارانه‌ها معتقدم اولاً دولت طرح خودش را در قالب لایحه ۱۳۹۲ بیاورد ادامه داد: وقتی در لایحه قید شود مجلس بررسی کرده که آن نیز از طرف نمایندگان مجلس و دولت در رابطه با اصل هدفمند سازی و فاز دوم بحثی ندارند، اما سه مسئله باید مورد مطالعه قرار گیرد، در ابتدا یک شیب مناسب، تبعات تورمی آزادسازی قیمت‌ها و توجه و عنایت به تولید از جمله این موارد است.

وی تصریح کرد: ایراد به دولت هم بر سر مسئله سوم و کمک به اصلاح ساختاری دستگاه‌های مصرف کننده مخصوص حامل‌های انرژی بوده و این سه محور را در قالب کارگروه‌های تخصصی دور از ملاحظات و اغراض سیاسی مورد بررسی باید قرار داده که این نشست‌ها مفید و موثر خواهند بود.

عضو فراکسیون اصول‌گرایان بیان کرد: در طرح سفیران خدمت بنا بوده است توسط خود فرمانداران دو شهرستان یک نسخه از آن مصوبات به اطلاع اهالی آن محل‌هایی که این طرح‌ها در آن به تصویب رسیده برسد و توسط رسانه‌ها انعکاس خبری داده شود.

وی ادامه داد: علت دیر به بار نشستن مسکن مهر در سطح شهرستان‌های شاهین شهر و برخوار دیر انجام دادن مصوبات و امورات اداری آن است.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی در سطح دو شهرستان شاهین شهر و بر خوار را در رصد رسانه‌ای قرار دهید، گفت: نبود نیروی کافی بومی، بکارگیری دوباره بازنشستگان در بعضی از قسمت‌های اداری سطح دو شهرستان همانند شهرداری شاهین شهر که به علت پاسخگو نبودن مسئولان و کارکنان آن و فامیل سالاری و نهادهایی شبیه این را به عنوان یک معضل می‌پذیرم.

وی ادامه داد: البته همین نهاد زیر مجموعه یک مجلس شهری به نام شورای اسلامی شهر که منتخب مردم بوده قرار دارد و باید از طریق این مجلس شهری به صورت قانونی اقدام به بررسی و تذکر در مشکلات اداری آن داد.

این نماینده مجلس در پایان با اشاره به اینکه اقدامات موثر و مفید دیگر در حوزه‌های گوناگون به خصوص گرانی، بهداشت و درمان و اشتغال صورت پذیرفته است، اظهار کرد: باید منتظر باشیم تا این گونه فعالیت‌های صورت گرفته ثمره خود را نشان دهد.

یک پاسخ به “آقای حاجی : خبرهای خوشی از شهرستان شدن میمه در راه است”

 1. با سلام
  خوشحال هستم که آقای حاجی همان راهی را که در شهرستان ما می‌رفتن در منطقه حوزه خود ادامه می دهند.
  خبرنگاران و اصحاب رسانه این منطه باید افتخار کنند که با چنین نماینده‌ای سرکار دارند.
  دوستان خبرنگار ببینید چه‌جور آقای حاجی از شما تعریف می‌کنن که از فرمانداران می‌خواهد که در مهمترین جلسه شهرستان (شورای اداری) خواستار حضور خبرنگاران می‌شود.
  راستی یه پیشهاد: سایت پورتال خبری شاهین‌شهر (SNP) را‌اندازی بشه تا بچه‌های منطقه‌تان از خبرهای منطقه باخبر بشوند . آخه خبرهای سایت حماسه‌سازان به خاطر خبرهای زیاد طی مثلا” یک هفته از صفحه اصلی محو می‌شود.
  همش که نمی شه حماسه‌سازان سایت خبری شهرستان و منطقه بشود که.
  شاید هم سایت‌های خبری در منطقه داشته باشین. به هرحال برای آقای حاجی که از کم‌نظیرترین مسئولین در کشور ایران اسلامی و همچنین خبرنگارانی که هدفشان فقط اطلاع‌رسانی به مردم می‌باشد سلامتی و موفقیت را از خداوند خواستاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *