آخرین اخبار

آقای حاجی : برنامه‌ریزی فوری مجلس در راستای اقتصاد مقاومتی ضروری است

  حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: من از مخالفان طرح اصلاح انتخابات، سئوال از رئیس‌جمهور و برخی موارد مطرح شده دیگر در مجلس بودم چرا که معتقدم در چنین شرایطی که مهم‌ترین مسئله کشور مسایل اقتصادی است طرح این موارد به صلاح کشور نبود. وی با اشاره به اینکه […]

اشتراک گذاری
19 دی 1391
کد مطلب : 8318

 

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: من از مخالفان طرح اصلاح انتخابات، سئوال از رئیس‌جمهور و برخی موارد مطرح شده دیگر در مجلس بودم چرا که معتقدم در چنین شرایطی که مهم‌ترین مسئله کشور مسایل اقتصادی است طرح این موارد به صلاح کشور نبود.

وی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی هرگونه قانونی که وقت مجلس را بگیرد نباید در اولویت‌های مجلس قرار بگیرد، افزود: به هر حال این مسئله اکنون تمام شده است اما با توجه به زمانی که تا انتخابات باقیمانده است باید دقت کنیم که دیگر چنین مسایلی که زمان زیادی از مسئولان می‌گیرد و گاهی به اختلاف تعبیر می‌شود به وجود نیاید.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه / برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لازم است نمایندگان مجلس هر چه زودتر برنامه‌ریزی فوری در راستای اقتصاد مقاومتی داشته باشند و برای غنی‌سازی این فرهنگ در جامعه از هم‌اکنون تمام قانون‌های ما در چارچوبی برگرفته از اقتصاد مقاومتی باشد.

وی ادامه داد: اکنون مسئله بستن بودجه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و لازم است دولت هر چه زودتر لایحه بودجه سال ۹۲ را تقدیم مجلس کند چرا که تا پایان سال مدت زیادی نداریم و فرایند برنامه‌ریز و تصویب بودجه در مجلس نیز حداقل دو ماه به طول می‌انجامد.

حاجی دلیگانی تاکید کرد: از ابتدای سال آینده لازم است، قانون جدید بودجه اجرایی شود بنابر این هر چه زودتر باید این لایحه ارائه شود تا در زمان مناسب تصویب و از ابتدای سال برای دستگاه‌ها ملاک عمل باشد تا مجبور نشویم یک دوازدهم یا دو دوازدهم بودجه را تنظیم کنیم که به نفع کشور نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *