آخرین اخبار

آقای حاجی: کشاورزی کربکند به دلایل مختلف از بین رفته است باید برای این مردم زحمتکش کاری کرد

سفیران خدمت شهرستان برخوار ساعت ۱۶ روز ۱۶/۱۰/۱۳۹۱ با حضور در مسجد مطلب کربکند به بررسی مشکلات و مسائل محله کربکند شهر دولت آباد پرداختند. پس از قرائت مشکلات محله توسط آقای نریمانی معاون محترم فرماندار برخوار، مدیران مسائل حوزه خود را پاسخ گفتند. نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار […]

اشتراک گذاری
17 دی 1391
کد مطلب : 8270

سفیران خدمت شهرستان برخوار ساعت ۱۶ روز ۱۶/۱۰/۱۳۹۱ با حضور در مسجد مطلب کربکند به بررسی مشکلات و مسائل محله کربکند شهر دولت آباد پرداختند.

پس از قرائت مشکلات محله توسط آقای نریمانی معاون محترم فرماندار برخوار، مدیران مسائل حوزه خود را پاسخ گفتند.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن عذر خواهی از تعویق اجرای طرح سفیران خدمت بدلیل سفر وزیر راه و شهر سازی به استان اصفهان به جمله ای از مقام معظم رهبری اشاره کرد که فرموده اند: امروز بالاترین مبارزه با استکبار جهانی خدمت صادقانه به مردم است.

آقای حاجی به کشاورزی گذشته کربکند اشاره کرد و گفت: بدلایل مختلف امروز این کشاورزی از بین رفته است و مردم با مشکلات زیادی مواجه شده اند. بایستی برای این مردم زحمت کش فکری کرد.

ایشان شاه کلید عمران محله را تحقق کامل آزاد سازی در خیابان ۱۶ و ۲۵ متری دانست و افزود: البته در انجام این امر مهم همکاری مردم با شهرداری ضروری است و از شما عزیزان می خواهم نهایت مساعدت را داشته باشید.

آقای حاجی در پایان تشکیل کمیته عمران در محل را برای هماهنگی و اجرای مصوبات مثمر ثمر دانست و از مردم خواست جمعی را به فرمانداری معرفی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *