آخرین اخبار

استقبال کم نظیر اهالی محترم روستای مرغ از کاروان سفیران خدمت

مردم خونگرم و مهمان نواز روستای تاریخی مرغ ساعتی را منتظر ورود اتوبوس حامل «سفیران خدمت» بودند. با پیاده شدن مدیران و مسئولین از اتوبوس ذکر صلوات به آسمان برخاست و بوی دود اسفند فضا را معطر کرده بود. این تمام مهربانی مردم روستای مرغ نبود، آنها به یُمن حضور مسئولین آش نذری پخت کرده […]

اشتراک گذاری
13 دی 1391
کد مطلب : 8190

مردم خونگرم و مهمان نواز روستای تاریخی مرغ ساعتی را منتظر ورود اتوبوس حامل «سفیران خدمت» بودند. با پیاده شدن مدیران و مسئولین از اتوبوس ذکر صلوات به آسمان برخاست و بوی دود اسفند فضا را معطر کرده بود.

این تمام مهربانی مردم روستای مرغ نبود، آنها به یُمن حضور مسئولین آش نذری پخت کرده بودند و از همه به گرمی پذیرایی کردند.

تلاوت آیاتی از کلام الله مجید فضای جلسه را معنوی کرده و بخشدار محترم حبیب آباد ضمن عرض خیر مقدم به نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی که با وجود کسالت حضور پیدا کرده بودند و به سایر مسئولین از دهیار روستا خواست مشکلات روستا را مطرح کنند.

آقای امینیان پشت تریبون قرار گرفت و به قرائت مشکلات روستاهای مرغ، شورچه و شورآباد پرداخت و مدیران یکی یکی مسائل حوزه خود را پاسخ گفتند.

بعد از آن جناب آقای قاسم زاده فرماندار محترم شهرستان برخوار مصوبات را قرائت کرد.

ایشان قدر شناسی مردم روستا ها را از نظام، امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری بهترین دلگرمی برای مدیران دانست و افزود: انشاءالله تا قبل از ۲۲ بهمن گازرسانی و آبرسانی به روستا به بهره برداری خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *