آخرین اخبار

آقای حاجی : کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی جدی گرفته شود

  به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه / برخوار در مجلس با اشاره به تاخیر تقدیم لایحه بودجه سال آینده به باشگاه خبرنگاران گفت:در رابطه با تاخیر بودجه کمیسیون جلساتی را با معاونت راهبردی ریاست جمهوری برگزار کرده است و به بررسی دلایل این موضوع […]

اشتراک گذاری
02 دی 1391
کد مطلب : 8031

 

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه / برخوار در مجلس با اشاره به تاخیر تقدیم لایحه بودجه سال آینده به باشگاه خبرنگاران گفت:در رابطه با تاخیر بودجه کمیسیون جلساتی را با معاونت راهبردی ریاست جمهوری برگزار کرده است و به بررسی دلایل این موضوع پرداخته‌ایم.

وی در ادامه با بیان برخی عوامل موثر در تاخیر تقدیم بودجه افزود: طبق گزارشات اعلام شده از سوی معاونت راهبری حدود ۲۰۰ دستگاه دولتی تاکنون بودجه مورد نیاز خود را اعلام نکرده‌اند.

حاجی دلیگانی با تشریح عدم وابستگی به درآمدهای نفتی تصریح کرد:بودجه سال آینده با کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی تدوین شود و این امر با تامین مالیات‌ها و اخذ عوارض کمرگی میسر خواهد بود.
وی در خاتمه مطرح کرد: البته باید در نظر داشت که اخذ مالیات‌ها بیشتر متوجه افرادی شود که از پرداخت مالیات‌ها و عوارض گمرکی امتناع می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *