آخرین اخبار

دیدار آقای حاجی با معاون محترم حقوقی و امور مجلس معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز دو شنبه ۲۰/۹/۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۴۵ با آقای الفت پور معاون محترم حقوقی و امور مجلس معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری در محل دفتر ایشان دیدار کرد. آقای حاجی ضمن تشکر و قدردانی از عنایت ویژه آقای […]

اشتراک گذاری
27 آذر 1391
کد مطلب : 8002

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز دو شنبه ۲۰/۹/۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۴۵ با آقای الفت پور معاون محترم حقوقی و امور مجلس معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری در محل دفتر ایشان دیدار کرد.

آقای حاجی ضمن تشکر و قدردانی از عنایت ویژه آقای الفت پور به حوزه انتخابیه خود به دستورات رئیس محترم جمهور در خصوص رفع مشکلات و کمبود های شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار اشاره کرد و تامین اعتبار پروژه های دستور داده شده توسط ایشان را در بودجه سال ۹۲ را خواستار شد.

ایشان مرقد مطهر امام زاده ابراهیم (ع) را مرکز رجوع علاقمندان به اهل بیت (ع) دانست و ضمن برشمردن کرامات این امام زاده جلیل القدر خواستار تامین اعتبار توسعه این مرقد شریف شد.

آقای الفت پور نیز از پیگیری های ویژه و مستمر آقای حاجی تشکر نمود و اظهار کرد: آقای حاجی حق بزرگی بر ما دارند.

ایشان در خصوص مسائل مطرح شده توضیحاتی ارائه داد و گفت: درخواست های شما را مورد رسیدگی ویژه قرار خواهیم داد و در لایحه بودجه ۹۲ قرار می دهیم.

آقای قاسم زاده فرماندار محترم شهرستان برخوار، آقای هادی زاده فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه و حجت الاسلام نریمانی از اعضای هیئت امناء امام زاده ابراهیم(ع) نیز در این جلسه حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *