آخرین اخبار

در جلسه جذب سرمایه گذار و رفع موانع تولید مطرح شد اولویت جذب نیرو در معدن طلای موته باید از جوانان روستای موته باشند

آقای حاجی نماینده مردم شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه مورخ ۲۵/۹/۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۳۰ در جلسه جذب سرمایه گذار، رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال شهرستان شاهین شهر و میمه شرکت کرد. بکار گیری نیروی بومی در مجتمع طلای موته اولین موضوعی بود که در این جلسه مطرح […]

اشتراک گذاری
27 آذر 1391
کد مطلب : 7986

آقای حاجی نماینده مردم شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه مورخ ۲۵/۹/۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۳۰ در جلسه جذب سرمایه گذار، رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال شهرستان شاهین شهر و میمه شرکت کرد.

بکار گیری نیروی بومی در مجتمع طلای موته اولین موضوعی بود که در این جلسه مطرح شده. آقای احمدجو بخشدار محترم بخش میمه این مجتمع را از نظر تولید و اشتغال زایی از بهترین واحدهای مستقر در منطقه دانست.

آقای منتظری مدیر عامل مجتمع طلای موته از بازدید و پیگیری های آقای حاجی و آقای هادی زاده تشکر کرد و گفت: با وجود قوانین خاص این مجتمع هر کسی که با مدارک کافی جهت اشتغال مراجعه کند او را بکار گیری می کنیم.

آقای حاجی با تاکید براینکه الویت نیروهای بکار گرفته باید از روستای موته باشد گفت: در صورت لزوم، نیروهای مورد نیاز خود را آموزش دهید و ما نیز در این خصوص مساعدت های لازم را انجام خواهیم داد.

احداث سیتی سنتر دومین موضوعی بود که در این جلسه مطرح شد. آقای کیان پور که برای دومین بار و پس از تایید طرح خود در اولین جلسه جهت ارائه گزارش به این جلسه آمده بود در خصوص توافقات انجام گرفته و مراحل پیشرفت این پروژه توضیحاتی بیان نمود.

سومین موضوع مطرح شده طرح کارخانه آجر و سیمان بود که مجری طرح توضیحاتی ارائه داد و خواستار برطرف نمودن نیازهای این پروژه شد.

آقای حاجی با اشاره به گذشت ۶ ماه از جلسات جذب سرمایه گذار، رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال گفت: مشکل اصلی مردم موضوع اشتغال است و می بایست ادارات فرایندها را کم کنند و به امر سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال توجه کنند تا در این جلسات بیشتر نتیجه بگیریم و این معضل جامعه را کاهش دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *