آخرین اخبار

کمیسیون‌های مجلس برای بهبود اوضاع اقتصادی بسیج شده‌اند

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین شهر با بیان اینکه افراد متخصص در مجلس کنونی بیش از دوره‌های گذشته است، اظهار کرد: هر چند اختلاف‌ها در بین دو فراکسیون مجلس بر سر موضوعات گوناگونی وجود دارد، اما همه مطیع فرمان رهبر هستند. وی افزود: فضای امروز مجلس بعد از سخنان […]

اشتراک گذاری
21 آذر 1391
کد مطلب : 7946

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین شهر با بیان اینکه افراد متخصص در مجلس کنونی بیش از دوره‌های گذشته است، اظهار کرد: هر چند اختلاف‌ها در بین دو فراکسیون مجلس بر سر موضوعات گوناگونی وجود دارد، اما همه مطیع فرمان رهبر هستند.

وی افزود: فضای امروز مجلس بعد از سخنان اخیر رهبر انقلاب در جمع بسیجیان آرام شده است و یک نوع تعامل بین کمیسیون‌ها به منظور خدمت بهتر و بیشتر به وجود آمده است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان ادامه داد: تحریم‌ها بر سر صنایع اصفهان بی‌تاثیر نبوده‌اند اما روحیه خودباوری را به وجود آورده‌ و هر چند بعضی از صنایع امروزه با نبود مواد اولیه دست و پنجه نرم می‌کنند، در حالی که برخی از مواد اولیه در کشور وجود دارد و ما اقدام به صادارات آنها می‌کنیم که باید مسئولان در این مورد چاره‌اندیشی کنند.

وی با اشاره به اینکه توسط کمیسیون‌های مختلف در مجلس یک طرح کارشناسی در حال بررسی، است گفت: بیشتر کمیسیون‌های مختلف مجلس دور هم جمع شده‌اند تا به وضعیت بهبود اشتغالزایی واقتصادی مردم بپردازیم.

حاجی ادامه داد: این طرح که بیمه اجتماعی و توسعه عمومی نام دارد مردم را به ادامه زندگی امیدوار می‌کند و سبب افزایش میزان اشتغال در کشور می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *