آخرین اخبار

پیگیری آقای حاجی برای ساخت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شاهین شهر

  حسینعلی حاجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر بودجه استان را برای انجام دادن کارهای عمرانی ضعیف برشمرد و افزود: تاکنون ۱۵ درصد بودجه سال ۱۳۹۱ تحویل استان شده که این میزان نمی‌تواند به پیشبرد اهداف و طرح‌ها کمک بسزایی بکند. وی افزود: در بحث مجهز کردن ناوگان حمل و نقل شهری شهرداری‌ها […]

اشتراک گذاری
15 آذر 1391
کد مطلب : 7894

 

حسینعلی حاجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر بودجه استان را برای انجام دادن کارهای عمرانی ضعیف برشمرد و افزود: تاکنون ۱۵ درصد بودجه سال ۱۳۹۱ تحویل استان شده که این میزان نمی‌تواند به پیشبرد اهداف و طرح‌ها کمک بسزایی بکند.

وی افزود: در بحث مجهز کردن ناوگان حمل و نقل شهری شهرداری‌ها به وسائل نقلیه جدید و مدرن امروز ما با مشکل بودجه‌ای برخورد کرده‌ایم و با توجه به جلساتی که در وزارت کشور با حضور شهرداران و مسئولان  شهرستان‌ها گذاشته شد بر آن تصمیم گرفته شد هر چه سریع‌تر درصدد رفع این مشکل برآیند.

عضو کمسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد: در شهرستان‌های شاهین‌شهر و برخوار طرح پزشک خانواده با جدیت در حال پیگیری است و در این مسیر همکاری خوبی از ناحیه شبکه بهداشت و درمان این شهرستان‌ها شده است که نمونه آن در بخشداری میمه بوده که به تازگی بیمارستان غیرفعال حضرت محمد(ص) با حضور پزشک متخصص کار خود را به صورت فعال و شبانه روزی حتی با بیش از چندین عمل جراحی آغاز کرده که این خود نمونه‌ای از خدمت به مردم است.

وی با اشاره با اینکه از صندوق وزارت نفت برای کمک به ایتام چاره اندیشی کرده‌ایم، تصریح کرد: این بودجه را که از وزارت نفت گرفته‌ایم صرف کمک به ایتام و ساماندهی آنها توسط نهاد کمیته امداد امام خمینی(ره) کرده‌ایم.

حاجی اضافه کرد: به تازگی در جلسه‌ای که با رئیس جمهور داشته‌ایم دستور رفع مشکلات بودجه‌ای ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شاهین شهر و ۱۴ زمین مصنوعی جهت ورزش هندبال را خواستار شدیم تا جوانان به سمت و سوی ورزش روی آورند که به زودی مشکلات بودجه‌ای آنها حل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *