آخرین اخبار

آقای حاجی : تلاش برای تخصیص بخشی از درآمد هدفمندی در بودجه ۹۲ به بیمه همگانی

  حسین‌علی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: موضوعی از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس دنبال می‌شود که بر اساس آن بخشی از درآمد حاصل از مرحله دوم هدفمندی یارانه‌های در جهت ایجاد بیمه همگانی هزینه شود و همه آحاد مردم از مزایای آن بهره‌مند شوند. وی افزود: تلاش می‌شود تا […]

اشتراک گذاری
13 آذر 1391
کد مطلب : 7871

 

حسین‌علی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: موضوعی از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس دنبال می‌شود که بر اساس آن بخشی از درآمد حاصل از مرحله دوم هدفمندی یارانه‌های در جهت ایجاد بیمه همگانی هزینه شود و همه آحاد مردم از مزایای آن بهره‌مند شوند.

وی افزود: تلاش می‌شود تا این موضوع در لایحه بودجه سال ۹۲ منظور شده و به تصویب برسد. این موضوع در جلسه‌ای با تعداد دیگری از نمایندگان مطرح و مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه، برخوار در خانه ملت اظهار داشت: در این پیشنهاد کسانی که از بیمه برخوردار هستند نقش دولت در تامین هزینه های درمانی آنها بیشتر شده و کسانی هم که تحت پوشش این بیمه همگانی قرار دارند پس از سن ۶۰ سالگی مستمری را تحت عنوان بازنشستگی دریافت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *