آخرین اخبار

سفیران خدمت در میمه

آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بهمراه آقای هادی زاده فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه و مسئولین و مدیران محترم شهرستان ساعت ۱۵:۳۰ روز چهار شنبه ۸/۹/۱۳۹۱ با حضور بر سر مزار شهدای شهر میمه نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند […]

اشتراک گذاری
10 آذر 1391
کد مطلب : 7847

آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بهمراه آقای هادی زاده فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه و مسئولین و مدیران محترم شهرستان ساعت ۱۵:۳۰ روز چهار شنبه ۸/۹/۱۳۹۱ با حضور بر سر مزار شهدای شهر میمه نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند و پس از آن با ورود به مسجد جامع میمه و مورد استقبال قرار گرفتن از سوی اهالی رسماً جلسه سفیران خدمت را آغاز کردند.

پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید،‌آقای بیکی حسن رئیس محترم شورای اسلامی شهر میمه ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و مسئولین به قرائت مشکلات شهر پرداخت و از روسای دستگاههای مرتبط خواست پاسخگوی مسائل حوزه مربوط به خود باشند.

پس از پاسخگویی مدیران و مسئولین،‌ جناب آقای هادی زاده فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه، شهر میمه را از شهرهای کهن و دارای مردمی اصیل و با فرهنگ و مظهر علم و دانش و امیدواری دانست و افزود: سهم مردم این شهر در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس کم نظیر است. بنده اخیراً بهمراه مسئولین استان بازدیدی را از زندان ساواک در تهران داشتیم و من تصاویر مردم مبارز این شهر را در موزه آنجا دیدم و افتخار کردم مسئولیت شهرستانی را دارم که دارای چنین مردمانی است.

ایشان به تلاش خود و نماینده مردم در مجلس در خصوص ارتقاء بخش میمه به شهرستان اشاره کرد و اضافه کرد: مسئولین بالا دستی می گویند ما تا کنون ندیده بودیم که یک فرماندار تقاضای جدا شدن بخشی از محدوه شهرستانش را داشته باشد و بنده در جواب آنها گفتم: بنده و آقای حاجی دغدغه مردم این بخش محروم را داریم و چون این کار را به نغع مردم می دانیم آن را انجام خواهیم داد ضمن اینکه تمام شهر ها و روستاها، بخشی از سرزمین ایران اسلامی مان است و برای ما فرقی ندارد.

پس از سخنان فرماندار محترم، امام جمعه میمه حضرت حجت الاسلام و المسلمین خلیلی با ذکر حدیثی در باب اهتمام خدمت به مردم افزود: نشانه یک مدیر خوب، دانستن، خواستن و توانستن است و مسئولین خوشبختانه از این دسته اند و به میمنت و مبارکی با انتخاب خوب شما، آقای حاجی برنامه سفیران خدمت را در کل منطقه در حال اجرا دارد و امیدواریم خروجی این جلسه برای مردم پر برکت باشد.

آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بعنوان آخرین سخنران به ارائه دیدگاههایش پرداخت.

ایشان ضمن تشکر از مردم بخاطر همراهی با امام جمعه محترم، فرماندار محترم و سایر مسئولین از تاخیر بوجود آمده در شروع جلسه بعلت حضور در روستای محروم مراوند از حضار عذر خواهی کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش، شرایط تحریم کشور را خبیثانه عنوان کرد و افزود: دشمنان ما اگر در مقاطع مختلف سیلی محکمی از مردم و نظام خورده اند امروز از باب جنگ اقتصادی به مصاف با مردم آمده اند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی وضعیت صادرات نفت را تشریح کرد و خاطر نشان ساخت: البته وابستگی ما به نفت جزء معایب اقتصاد کشور است و بایستی هر چه زودتر با تدبیر مسئولین، وابستگی بودجه کشور به نفت کاهش یابد. البته این نکته را اذعان کنم که نفتی را که امروز صادر می کنیم خوشبختانه با استفاده از کشتیهای ایرانی است و این باعث افتخار است.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم به شرایط سیاسی منطقه و جهان اسلام اشاره کرد و افزود: جنگ ۸ روزه غزه را بایستی پیروزی ایران دانست چرا که اسرائیل قصد داشت به ما تهاجم کند اما موشکهای ما بدست رزمندگان حماس آنها را در محل سرزمینهای اشغالی زمین گیر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *