آخرین اخبار

آقای حاجی : خبرهای خوش اقتصادی در راه است/مردم منتظر ثبات قیمت باشند

  خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مورد جلسه امروز نمایندگان مجلس با رئیس جمهور از تعامل دولت و مجلس خبر داد و گفت: خبرهای خوش اقتصادی در راه است. حسینعلی حاجی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امشب تعدادی از نمایندگان مجلس با رئیس جمهور اظهار داشت: […]

اشتراک گذاری
29 آبان 1391
کد مطلب : 7744

 

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مورد جلسه امروز نمایندگان مجلس با رئیس جمهور از تعامل دولت و مجلس خبر داد و گفت: خبرهای خوش اقتصادی در راه است.

حسینعلی حاجی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امشب تعدادی از نمایندگان مجلس با رئیس جمهور اظهار داشت: بیش از ۱۳۰ نفر از نمایندگان طیف‌های مختلفی از جمله اصولگرایان در این نشست حضور داشتند.

وی افزود: ۳۳ نفر از نمایندگان برای سخنرانی ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد با قرعه‌کشی آیت‌الله آشتیانی نماینده قم، آیت‌الله ناصری نماینده بابل، کریمی قدوسی نماینده مشهد و سید مهدی هاشمی نماینده تهران سخنرانی کردند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تأکید کرد: با توجه به صحبت‌ها و تبادل نظرها، عملاً سؤال از رئیس جمهور کاری بیهوده جلوه کرده است.

حاجی گفت: خبرهای خوشی به یاری خدا در آینده در حوزه‌های ارزی و مسائل اقتصادی را شاهد خواهیم بود.

وی اضافه کرد: اگر ده‌ها سوال از رئیس‌جمهور در صحن علنی مجلس پرسیده‌شود، قطعا به کیفیت این نوع جلسات تفاهمی نخواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *