آخرین اخبار

آقای حاجی : هر کسی برای سرمایه گذاری در این بخش بیاید با تمام وجود حمایتش می کنم.

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح درمانگاه ام البنین شهر میمه همزمان با عید سعید غدیر خم شرکت کرد. آقای حاجی عید غدیر خم را به حضار تبریک گفت و افزود: انشاالله طوری عمل کنیم که زینت حضرت علی (ع) و معصومین(ع) باشیم. عمل […]

اشتراک گذاری
23 آبان 1391
کد مطلب : 7675

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح درمانگاه ام البنین شهر میمه همزمان با عید سعید غدیر خم شرکت کرد.

آقای حاجی عید غدیر خم را به حضار تبریک گفت و افزود: انشاالله طوری عمل کنیم که زینت حضرت علی (ع) و معصومین(ع) باشیم. عمل خیر و کار نیکو در روز عید سعید غدیر خم طبق روایات ثواب چندین برابری دارد و عزیزانی که برای برپایی این درمانگاه کمک کرده اند به علت اینکه نیت شده در این روز عزیز افتتاح گردد انشاالله ثوابی چندین برابر ببرند.

ایشان به شرایط مساعد و همدلی ایجاد شده برای ارتقاء این بخش اشاره کرد و اضافه کرد: بحمدالله امروز در این بخش شرایط برای ارتقاء، تعالی، توسعه و پیشرفت بیشتر از هر زمان دیگری آماده است. امروز در این منطقه فرصتی بدست آمده که می توانیم برای تعالی و پیشرفت منطقه تلاش کنیم.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصول گرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری خطاب به مسئولین تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب این فرمایشات را خطاب به همه ما می گویند و باید ضمن سرلوحه قرار دادن این سخنان از این موقعیت بوجود آمده استفاده و یک تحول اساسی در این منطقه بوجود آوریم، کاری کنیم که روز به روز شاهد تعالی بیشتر منطقه باشیم.

آقای حاجی با مهم خواندن نقش خواص منطقه در پیشرفت و تعالی بیشتر خاطر نشان کرد: اگر خواص تکلیفشان را بدانند و وقت شناس باشند با یک برنامه ریزی می شود تحولی در این منطقه ایجاد کرد.

ایشان با اشاره به مهاجرتهای که از این بخش انجام می شود افزود: اگر مهاجرت اینگونه ادامه داشته باشد معلوم نیست چه به سر این منطقه خواهد آمد. اگر مشکلات هر شهر و روستا را در خودش حل نکنیم، اگر کنار هر روستا مکانی برای درآمد مردم و تولید ثروت ایجاد نکنیم این مهاجرتها ادامه می یابد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تشریح جلسه جذب سرمایه گذار، رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال اضافه کرد: هر کسی برای سرمایه گذاری در این بخش بیاید با تمام وجود حمایتش می کنم.

ایشان در پایان پیشنهاد داد شورایی برای پیشرفت با حضور تک تک نمایندگان روستاها و شهرهای برای بررسی مسائل کلان منطقه تشکیل شود و گفت: بنده هم در خدمت شما هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *