آخرین اخبار

آملی لاریجانی در جلسه فراکسیون اصولگرایان مجلس: سئوال از رییس جمهور باید با توجه به شریط کنونی کشور باشد

  عضو هیئت رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:رئیس قوه قضائیه در مورد طرح سئوال از رییس جمهور معتقد است که در این مسأله باید با توجه به شرایط کنونی کشور نیز مدنظر قرار گیرد. حسین‌علی حاجی‌دلیگانی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در بیان جلسه امروز هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان […]

اشتراک گذاری
22 آبان 1391
کد مطلب : 7667

 

عضو هیئت رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:رئیس قوه قضائیه در مورد طرح سئوال از رییس جمهور معتقد است که در این مسأله باید با توجه به شرایط کنونی کشور نیز مدنظر قرار گیرد.

حسین‌علی حاجی‌دلیگانی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در بیان جلسه امروز هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان با رئیس دستگاه قضا گفت: این دیدار با هدف ایجاد همدلی بیشتر میان مسئولان و سران قوا در کشور و در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری برگزار شد و دو طرف نقطه‌نظرات و دیدگاههای خود را در این ارتباط و در رابطه با مسائل مختلف مورد بحث در این جلسه مطرح کردند.

وی با مؤثر دانستن این جلسه اظهار داشت: در این جلسه همچنین مسائل جاری کشور از جمله مسائل اقتصادی و قیمت ارز و طرح سؤال از رئیس‌جمهور نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در خانه ملت با اشاره به نظر رئیس قوه قضائیه در مورد طرح سؤال از رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: رئیس دستگاه قضا در این ارتباط بر این اعتقاد بود که سؤال از رئیس‌جمهور یکی از ابزارهای قانونی مجلس است اما انجام سؤال با توجه به شرایط کنونی کشور باید مدنظر قرار گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *