آخرین اخبار

آقای حاجی: من از زبان شما و از طرف شما مشکلات را به رئیس جمهور خواهم گفت.

سفیران خدمت روز چهار شنبه مورخ ۱۰/۸/۱۳۹۱ نماز جماعت مغرب و عشا را در مسجد صاحب الزمان(عج) محله گلدیس شاهین شهر به همراه اهالی برگزار کردند. پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید حجت الاسلام صادقی امام جماعت مسجد به سفیران خدمت خیر مقدم گفت. برخلاف جلسات قبلی سفیران خدمت آقای حاجی نماینده […]

اشتراک گذاری
16 آبان 1391
کد مطلب : 7584

سفیران خدمت روز چهار شنبه مورخ ۱۰/۸/۱۳۹۱ نماز جماعت مغرب و عشا را در مسجد صاحب الزمان(عج) محله گلدیس شاهین شهر به همراه اهالی برگزار کردند.

پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید حجت الاسلام صادقی امام جماعت مسجد به سفیران خدمت خیر مقدم گفت.

برخلاف جلسات قبلی سفیران خدمت آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در اول جلسه به دلیل حضور رئیس محترم جمهور در اصفهان و ارائه سخن پرداخت.

ایشان با اشاره به برنامه های همنشینی با مردم در نقاط مختلف حوزه انتخابیه خود گفت بزودی در این مسجد حضور پیدا خواهم کرد.

آقای حاجی با تشریح فلسفه طرح سفیران خدمت افزود: مدیران با حضور در جمع مردم مشکلات را از نزدیک می شناسند و تصمیم گیری می کنند و طی زمان لازم انجام می دهند و  مسئولین باید بدانند که پاسخگوی مردم هستند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه با رئیس محترم جمهور اظهار داشت: در این جلسه به ایشان گفتم که مردم ما را نماینده خود قرار داده اند که مشکلاتشان را بیان کنیم.

آقای حاجی در پایان سخنان خود اضافه کرد: از زبان شما و از طرف شما مشکلات را به رئیس جمهور خواهم گفت.

در ادامه آقای اعتمادی بخشدار محترم ضمن تشکر از آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و آقای هادی زاده فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه و مسئولین ادارات مشکلات را تک تک بیان کرد و از مسئولین مربوطه درخواست پاسخ کرد.

پس از پاسخ گویی مدیران، آقای هادی زاده فرماندار محترم در خصوص برخی مشکلات مطرح شده توضیحات لازم را ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *