آخرین اخبار

آقای حاجی: وظیفه خود می دانم در هر جایی که هستم از حقوق مردم دفاع کنم.

سفیران خدمت روز چهار شنبه مورخ ۱۰/۸/۱۳۹۱ ساعت ۱۵ وارد گلزار شهدای روستای جهاد آباد شدند و ضمن ادای احترام و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدا دفاع مقدس را گرامی داشتند. سپس در حسینیه سید الشهدا(ع) حضور یافتند و پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران […]

اشتراک گذاری
16 آبان 1391
کد مطلب : 7562

سفیران خدمت روز چهار شنبه مورخ ۱۰/۸/۱۳۹۱ ساعت ۱۵ وارد گلزار شهدای روستای جهاد آباد شدند و ضمن ادای احترام و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدا دفاع مقدس را گرامی داشتند.

سپس در حسینیه سید الشهدا(ع) حضور یافتند و پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران حجت الاسلام عسکری امام جماعت مسجد به سفیران خدمت خیر مقدم گفت.

آقای اعتمادی بخشدار محترم بخش مرکزی جلسه را رسماً آغاز کرد و ضمن خیر مقدم به آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و آقای هادی زاده فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه و مسئولین ادارات مشکلات را تک تک بیان کرد و از مسئولین مربوطه درخواست پاسخ کرد.

پس از پاسخ گویی مدیران، آقای هادی زاده فرماندار محترم در خصوص برخی مشکلات مطرح شده توضیحات لازم را ارائه کرد و زمان بندی اجرایی هر بند از مشکلات را مشخص نمود.

آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در سخنانی خطاب به مردم شریف جهاد آباد گفت: وظیفه خود می دانم در هر جایی که هستم از حقوق مردم دفاع کنم و در جلسات طبق مقررات و منطق حرف مردم را می زنم.

ایشان در خصوص اجرای شدن مصوبات افزود: حضور خود مسئولین و نقش شخص آنها در تصویب مصوبات نشانگر اجرایی شدن حتمی این مصوبه هاست. صورتجلسه این مصوبات توسط فرماندار محترم ابلاغ می شود و پیشنهاد می دهم یک نسخه آن را در مسجد و در معرض دید مردم قرار دهید تا از تصمیمات این جلسه مطلع شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *