آخرین اخبار

مشکلی که پس از ماهها در بیست دقیقه حل شد

روز چهارشنبه ۱۰/۸/۱۳۹۱ آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی جلسه ای در محل دفتر برخوار با آقای دکتر معمار زاده سرپرست پزشکی قانونی شهرستان برخوار داشت و به بررسی مشکلات پزشکی قانونی پرداخت. آقای دکتر معمار زاده با نگرانی شدید گفت: ماههاست که برای رفاه حال […]

اشتراک گذاری
16 آبان 1391
کد مطلب : 7557

روز چهارشنبه ۱۰/۸/۱۳۹۱ آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی جلسه ای در محل دفتر برخوار با آقای دکتر معمار زاده سرپرست پزشکی قانونی شهرستان برخوار داشت و به بررسی مشکلات پزشکی قانونی پرداخت.

آقای دکتر معمار زاده با نگرانی شدید گفت: ماههاست که برای رفاه حال مردم در پی دریافت زمینی برای پزشکی قانونی شهرستان هستیم و با پیگیری های مستمر هنوز به نتیجه نرسیده ایم.

آقای معمارزاده در حال توضیحات دیگر بود که آقای حاجی از ایشان خواست تا در محل در نظر گرفته شده واقع در روبروی دادسرای شهرستان برخوار که در تملک شهرداری دولت آباد بود، باتفاق حضور پیدا کنند.

آقای حاجی در تماس تلفنی با آقای کمالی رئیس شورای شهر دولت آباد و آقای فتاحی معاون شهردار دولت آباد از ایشان خواستند که در آن محل حاضر شوند.

پس از حضور در محل صورتجلسه ای به امضاء حاضران رسید که این زمین به مساحت حدود ۴۰۰ متر مربع به پزشکی قانونی تحویل داده شود و پزشکی قانونی هزینه های ساخت را پرداخت کند و شهرداری مساعدتهای لازم را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *