آخرین اخبار

آقای حاجی : انشاءالله از این گردنه سخت عبور خواهیم کرد و قطعاً پیروزی از آن ملت ایران است.

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان شاهین شهر و میمه ساعت ۱۲:۳۰ روز چهارشنبه ۱۰/۸/۱۳۹۱ پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران رسمیت گرفت. نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اهمیت شورای آموزش و پرورش […]

اشتراک گذاری
14 آبان 1391
کد مطلب : 7529

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان شاهین شهر و میمه ساعت ۱۲:۳۰ روز چهارشنبه ۱۰/۸/۱۳۹۱ پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران رسمیت گرفت.

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اهمیت شورای آموزش و پرورش بر هیچ کس پوشیده نیست گفت: اگر این شورا بتواند بر اساس رسالتی که بر عهده دارد قدم بردار و به آن جامه عمل بپوشاند مسمر ثمر خواهد بود و تربیت جوانان و نوجوانان و رشد و تعالی آنها نیز به همین موضوع بستگی دارد.

آقای حاجی با اشاره به تحریم هایی که علیه کشورمان در حال انجام است افزود: استکبار در صدد است به ملت ما ضربه وارد کند و وظیفه همه ما حفظ وحدت کلمه است که فرموده امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری بوده است و انشاءالله از این گردنه سخت عبور خواهیم کرد و قطعاً پیروزی از آن ملت ایران است.

در ابتدای این جلسه  آقای هادی زاده رئیس محترم شورا آموزش و پروش شهرستان ضمن خیر مقدم به آقای حاجی به بررسی دستور کار جلسه پرداخت و اعضاء محتم نیز نظرات خود را بیان کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *