آخرین اخبار

آقای حاجی در جمع بسیجیان دانش آموز: شهدای دانش آموز و در رأس آنها شهید فهمیده الگویی برای همه ما هستند

آقای حاجی در جمع بسیجیان دانش آموز: شهدای دانش آموز و در رأس آنها شهید فهمیده الگویی برای همه ما هستند. نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهرو میمه در مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ روز سه شنبه ۹/۸/۱۳۹۱ همزمان با هفته بسیج دانش آموزی در مدرسه راهنمایی حضرت زینب(س) شاهین شهر حضور یافت و در […]

اشتراک گذاری
14 آبان 1391
کد مطلب : 7511

آقای حاجی در جمع بسیجیان دانش آموز: شهدای دانش آموز و در رأس آنها شهید فهمیده الگویی برای همه ما هستند.

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهرو میمه در مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ روز سه شنبه ۹/۸/۱۳۹۱ همزمان با هفته بسیج دانش آموزی در مدرسه راهنمایی حضرت زینب(س) شاهین شهر حضور یافت و در جمع دختران بسیجی دانش آموز به سخنرانی پرداخت.

آقای حاجی به نقش دانش آموزان در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: بنده خودم شاهد بودم یک دانش آموز با سن و سال کم مثل شیر مرد گاهاً ۲۰ عراقی ورزیده را به اسارت در می آورد.

وی شهادت ۳۶۰۰۰ دانش آموز در طول ۸ سال دفاع مقدس را نشانه نقش مهم دانش آموزان در دفاع از آب و خاک میهن اسلامی مان دانست و اظهار داشت: هزارن نفر مثل شهید فهمیده بهترین الگوو برای ما هستند و باید بدانیم آنها چه کردند و اکنون تکلیف ما در برابر آنها چیست و چه باید بکنیم.

ایشان مرور خاطرات جنگ تحمیلی و خواندن کتابها را به دانش آموزان سفارش کرد و گفت: بایستی این اسطوره ها را همیشه در یاد داشته باشیم و شناخت کاملی از کردار و رفتارشان پیدا کنیم و راهشان را ادامه دهیم.

آقای حاجی به بازگویی خاطرات خود از دفاع مقدس اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: شبها وقتی از سنگر بیرون می آمدیم عزیزانی را که تازه به سن تکلیف رسیده بودند می دیدیم که در حال راز و نیاز و نیایش هستنددر حالی که گناهی نکرده بودند طلب مغفرت می کردند اینها الگویی برای ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *