آخرین اخبار

آقای حاجی: مسئولین بدانند باید پاسخگوی مردم باشند.

آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز یک شنبه ۷/۸/۱۳۹۱ ساعت ۱۳ در جلسه شورای اسلامی شاهین شهر شرکت کرد. ایشان ضمن تشکر از اعضای شورای اسلامی و تبریک اعیاد قربان و غدیر خم خطاب به حاضرین گفت: ما هر کدام در بین مردم جایگاهی […]

اشتراک گذاری
09 آبان 1391
کد مطلب : 7465

آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز یک شنبه ۷/۸/۱۳۹۱ ساعت ۱۳ در جلسه شورای اسلامی شاهین شهر شرکت کرد.

ایشان ضمن تشکر از اعضای شورای اسلامی و تبریک اعیاد قربان و غدیر خم خطاب به حاضرین گفت: ما هر کدام در بین مردم جایگاهی داریم و باید پاسدار این جایگاه باشیم.

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار با اشاره به طرح سفیران خدمت، پاسخگویی به مردم و شناخت نزدیک مسئولین نسبت به مشکلات را از اهداف این طرح دانست و افزود: اصل بین مردم بودن نکته مثبت این طرح است و می تواند با شناخت در جهت تدوین برنامه ها اثر گذار باشد.

ایشان با تاکید براینکه اهمیت این طرح این است که مسئولین بدانند باید پاسخگوی مردم باشند ادامه داد: اجباری در قول دادن برای انجام کار نداریم و برابر توان خود باید به مردم قول بدهید.

آقای هادی زاده فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه نیز ضمن تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر افزود: آقای حاجی برای این شهرستان بسیار تلاش می کنند و از این جهت از ایشان تشکر می کنم.

ایشان با اشاره به اینکه طرح سفیران خدمت به دستگاهها برنامه می دهد افزود: شورای اسلامی کمک لازم را انجام دهد.

در ابتدای این جلسه خانم موسوی نایب رئیس شوراسلامی شهر، آقای صالحی، آقای فرهادی، آقای عارفیان و آقای عظیمی اعضای شورای اسلامی به بیان نظرات خود پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *