آخرین اخبار

جلسه شورای اسلامی شهر گز

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه ۸/۸/۱۳۹۱ ساعت ۱۰ صبح در جلسه شورای اسلامی شهر گز شرکت کرد. آقای حاجی با  گرامی داشت یاد و خاطره شهید محمد حسین فهمیده به بررسی مشکلات شهر گز پرداخت و با اشاره به بازدید آقای دکتر عطایی مدیر […]

اشتراک گذاری
09 آبان 1391
کد مطلب : 7454

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه ۸/۸/۱۳۹۱ ساعت ۱۰ صبح در جلسه شورای اسلامی شهر گز شرکت کرد.

آقای حاجی با  گرامی داشت یاد و خاطره شهید محمد حسین فهمیده به بررسی مشکلات شهر گز پرداخت و با اشاره به بازدید آقای دکتر عطایی مدیر کل درمان استان از شهر گز درخواست کرد یک نفر پیگیر موضوع باشد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از استقرار دفتر مالیاتی در شهر گز حمایت کرد و در خصوص خط مترو نیز افزود: جلسه ای را با شهرداران شهرستان برخوار برگزار نمایید.

در ابتدای این جلسه آقای باقری رئیس شورای اسلامی شهر گز به بیان مشکلات این شهر پرداخت.

2 پاسخ به “جلسه شورای اسلامی شهر گز”

 1. محمد گفت:

  از جناب آقای حاجی ممنونیم که بیشتر از مسئولین شهر به فکر گزهستند.
  خدا خیرشان بدهد .البته خودشان از نارضایتی مردم نسبت برخی مسئولین گز آگاه هستند.انشاله ایشان آنها رامجبور به کار برای شهرکنند

 2. شهروند گزی گفت:

  با سلام خدمت جناب آقای حاجی نماینده دلسوز و پیگیر
  ضمن تشکر از زحمات جنابعالی، از مدیر محترم سایت تقاضا دارم کامنتهای مربوط به اخبار را با رعایت شئون حرفه ای منتشر کنند. کامنت آقای محمد، سراسر توهین به خدمتگذاران و مسئولین شهر گز می باشد گو اینکه آنها نشسته اند تا نماینده محترم مجبور به کارشان کند. حتماً جناب آقای حاجی درجریان زحمات و پیگیریهای شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر هستند و البته منت گذاشته و با حضور در جلسه رسمی شورا، باعث حل بهتر مسائل و مشکلات مردم شهیدپرور گز شده‌اند.
  متشکرم – شهروندی از گز برخوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *