آخرین اخبار

آقای حاجی : شناسایی آسیبها و گسترش معروفات و جلوگیری از منکرات موضوعاتی است که در ستاد احیاءباید پیگیری شود.

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان برخوار روز  پنج شنبه ساعت ۶:۳۰ در محل این ستاد برگزار شد. نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن حائز اهمیت خواندن وجود ستاد احیاءامر به معروف و نهی از منکر، فعالیت در قالب تقسیمات کاری چارت […]

اشتراک گذاری
06 آبان 1391
کد مطلب : 7427

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان برخوار روز  پنج شنبه ساعت ۶:۳۰ در محل این ستاد برگزار شد.

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن حائز اهمیت خواندن وجود ستاد احیاءامر به معروف و نهی از منکر، فعالیت در قالب تقسیمات کاری چارت سازمانی ستاد احیاء اشاره کرد و افزود : تشکیل معاونتهای ستاد احیاء فعالیتهای انجام شده را منسجم می سازد و در جلسات هر کدام از معاونتها بر اساس وظیفه عمومی گزارش کار خود را می دهد.

آقای حاجی یکی از معضلات که  در آینده دامن گیر شهرستان می شود را گارگاه هایی دانست که در آن خانمهای ایرانی در کنار اتباع بیگانه فعالییت می کنند و تاکید کرد: شناسایی آسیبها و گسترش معروفات و جلوگیری از منکرات موضوعاتی است که در این ستاد باید پیگیری شود.

در ابتدای این جلسه آقای قاسم زاده فرماندار محترم شهرستان برخوار و اعضای ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر به بیان نظارت خود پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *