آخرین اخبار

آقای لاریجانی : ایده آقای حاجی در تشکیل کمیسیون های تخصصی مشورتی در حوزه انتخابیه قابل تعمیم به کل کشور است.

     مقارن ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۲۵/۷/۱۳۹۱ آقای دکتر لاریجانی رئیس قوه مقننه از آقای حاجی و اعضاء دفتر ایشان در تالار مشروطه مجلس شورای اسلامی به گرمی استقبال کرد.       در این دیدار نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت شهادت امام جواد […]

اشتراک گذاری
27 مهر 1391
کد مطلب : 7295

     مقارن ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۲۵/۷/۱۳۹۱ آقای دکتر لاریجانی رئیس قوه مقننه از آقای حاجی و اعضاء دفتر ایشان در تالار مشروطه مجلس شورای اسلامی به گرمی استقبال کرد.

      در این دیدار نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت شهادت امام جواد الائمه(ع) و تشکر از وقتی که در اختیار دفتر ایشان قرار گرفت به تشریح برنامه های خود در حوزه انتخابیه پرداخت.

      وی با اشاره به برنامه های خود نظیر: تشکیل گروه مشورتی، ایجاد کمیسیون تخصصی، ملاقات مردمی، همنشینی با مردم و سفیران خدمت اظهار داشت: برای رسیدگی امور مردم و حفظ ارتباط با آنها دفاتر مختلفی را در سر تا سر حوزه انتخابیه افتتاح کرده ایم تا بعد مسافت مانع از دسترسی مردم به نماینده نباشد.

    عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس نهم محرومیت دو شهرستان حوزه انتخابیه را یاد آور شد و افزود: تشکیلات اداری در این شهرستانها بسیار ضعیف است و توانایی حل مشکلات را ندارد.

      عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، قناعت، ایمان، تلاش و سختکوشی و ولایتمدار بودن مردم شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار را از خصوصیات بارز آنها دانست و اضافه کرد: متأسفانه برای شهرهای مجاور اصفهان آینده روشنی در خصوص استفاده از مترو متصور نیست و باید در این زمینه اقدام عملی صورت پذیرد.

سپس آقای دکتر حق شناس دبیر هماهنگی کمیسیون های تخصصی مشورتی نماینده به تشریح فلسفه چگونگی تشکیل کمیسیونهای تخصصی مشورتی نماینده در حوزه انتخابیه پرداخت و گفت: به منظور بهره مندی نماینده از نظرات متخصصین متناظر با کمیسیونهای مجلس، این کمیسیونها در سطح حوزه انتخابیه تشکیل شده و طرحها و لوایح مطرح در صحن علنی را بررسی و نظرات کارشناسی خود را به آقای حاجی منتقل می کنند.

وی عدم تخصص نماینده در همه زمینه ها را یک حقیقت توصیف کرد و افزود: از آنجائیکه هر نماینده برای تمامی طرحها و لوایح بایستی اظهار نظر کند این بهترین شیوه برای اظهار نظر تخصصی است و از آنجایی که آقای حاجی استفاده از مشورت در سر لوحه کار خود قرار داده است استفاده از نظرات این نخبگان راه گشای اوست.

مسئول دفتر برنامه های راهبردی آقای حاجی نیز در این جلسه پیروزی ایشان در انتخابات اسفند ۹۰ با رأی استثنایی را موهبت الهی و موجب حیرت همگان دانست و افزود: برنامه محوری و کار تشکیلاتی از خصوصیات بارز آقای حاجی است و دفتر ایشان بعلت تلاش شبانه روزی موفقیت های زیادی بدست آورده است.

آقای حاج عبدالله حق شناس اعتماد با آرای بسیار بالا به آقای حاجی در انتخابات ۹۰ و ناکارآمدی دستگاهها در حل مشکلات مردم را سبب افزایش مراجعات به دفتر عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: امروز امید مردم به نماینده است و از طرفی خودداری بانکها از پرداخت وام و نبود اعتبارات نزد نماینده باعث دلخوری و نارضایتی مراجعه کنندگان می شود.

آقای گرامی مسئول کمیسیون جذب سرمایه گذار، رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال دفتر نماینده از برگزاری این جلسه به صورت هفتگی و بنا بر پیشنهاد آقای حاجی در فرمانداری دو شهرستان خبر داد و افزود: در این جلسات تا کنون نزدیک به ۵۰ نفر سرمایه گذار که بعضی از آنها تا ۲۰۰ میلیارد تومان حاضر به سرمایه گذاری بودند حضور یافتند و برای آنها تصمیمات لازم اتخاذ شده است که امیدواریم نتایج آنها در سالهای آینده بخشی از مشکلات بیکاری را مرتفع کند.

ایشان در پایان صحبت خود از آقای لاریجانی تقاضا کرد دو پروژه ملی اشتغال زا برای دو شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در نظر گرفته شود.

آقای لاریجانی ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از آقای حاجی و اعضای دفتر اظهار داشت: ما خدمت آقای حاجی ارادت داریم.

وی به برنامه ریزی بسیار خوب نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: ایده های بسیار عالی دارید و این برنامه به موفقیت منتهی خواهد شد.

رئیس قوه مقننه با طرح سئوالاتی راجع به تشکیل کمیسیونهای تخصصی مشورتی خاطر نشان کرد: ایده تشکیل این کمیسیونها بسیار جالب است، طرح آن را به اینجانب منعکس کنید تا پس از بررسی به کل کشور تعمیم دهیم.

ایشان در پایان از سازماندهی آقای حاجی تشکر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *