آخرین اخبار

هدیه مهندس ثمره هاشمی به مردم شریف شهرستانهای برخوار / شاهین شهرومیمه

مسئول دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن حضور در پاویون فرودگاه شهید بهشتی اصفهان بعنوان میزبان مدیرعامل آبفا کشور از آقای سید مهدی ثمره هاشمی به گرمی استقبال کرد. مشاور محترم وزیر نیرو و رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و […]

اشتراک گذاری
22 مهر 1391
کد مطلب : 7247

مسئول دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن حضور در پاویون فرودگاه شهید بهشتی اصفهان بعنوان میزبان مدیرعامل آبفا کشور از آقای سید مهدی ثمره هاشمی به گرمی استقبال کرد.

مشاور محترم وزیر نیرو و رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور که به دعوت رسمی آقای حاجی و به قصد بازدید از دو شهرستان حوزه انتخابیه ایشان وارد اصفهان شده بود بلافاصله از فرودگاه به سمت حبیب آباد حرکت کرد و در این شهر مورد استقبال آقای حاجی قرار گرفت.

مقصد بعدی شهر دستگرد بود. آقای مهندس ثمره هاشمی ضمن استماع سخنان اعضای شوراهای اسلامی و مردم شهرستان برخوار به آنان قول داد با اعتباری که برای این شهرستان علاوه بر ردیف های بودجه هدیه آورده است مشکل فاضلاب در شهرهای آنان مرتفع شود.

پس از اقامه نماز، مدیر عامل مهندسی آبفای کشور در شهر گز حضور یافت و مستمع مشکلات آب و فاضلاب شهرستان شاهین شهر و میمه شد. بعلت کسالت آقای ثمره هاشمی، معاون ایشان آقای دکتر بنکداری به تشریح برنامه برای شهرستان شاهین شهر و میمه پرداخت.

اهمیت پروژه آبرسانی به روستای تاریخی مورچه خورت برای آقای حاجی، دکتر بنکداری و هیئت همراه را مجاب کرد به این روستا سفر کنند و از نزدیک درد مردم این روستا و شهرک صنعتی مورچه خورت از نداشتن آب آشامیدنی سالم را لمس کنند.

آقای دکتر بنکداری بودجه لازم جهت آب رسانی به مورچه خورت را بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال برآورد و اظهار امیدواری کرد آقای حاجی در کمیسیون بودجه تلاش لازم را برای تخصیص اعتبار به پروژه های آب و فاضلاب شهرستان بکار گیرد.

در پایان صورتجلسه ای پربار به امضاء آقای ثمره هاشمی، دکتر بنکداری، آقای حاجی، آقای مهندس امینی (مدیر عامل آبفای استان) آقای هادی زاده و آقای نریمانی رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *