آخرین اخبار

آقای حاجی خطاب به مسئولین:مردم مشکلات زیادی دارند و ما مسئولین نباید میان آنها تفاوت بگذاریم و مثل خواهر و برادر خودمان با آنها رفتار کنیم

شورای اداری شهرستان برخوار آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر  و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۱/۷/۱۳۹۱ در شورای اداری شهرستان برخوار شرکت کرد. ایشان با تشکر از مسئولین ادارت به خاطر ترتیب اثر دادن به مشکلات مردم خاطر نشان کرد: مردم مشکلات زیادی دارند و ما مسئولین نباید […]

اشتراک گذاری
04 مهر 1391
کد مطلب : 7055

شورای اداری شهرستان برخوار

آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر  و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۱/۷/۱۳۹۱ در شورای اداری شهرستان برخوار شرکت کرد.

ایشان با تشکر از مسئولین ادارت به خاطر ترتیب اثر دادن به مشکلات مردم خاطر نشان کرد: مردم مشکلات زیادی دارند و ما مسئولین نباید میان آنها تفاوت بگذاریم و مثل خواهر و برادر خودمان با آنها رفتار کنیم. هنر یک مدیر در آن است که برای رفع این مشکلات راه کاری پیدا کند.

ایشان با اشاره به جلسه ای که با مدیر کل اموراتباع و مهاجرین خارجی داشت گفت: ایشان قول دادند این منطقه را جزء مناطق ممنوعه برای اتباع افغانی و مهاجرین دیگر خارجی اعلام کنند و آقای فرماندار با پیگیری هایی که انجام می دهند این امر را محقق خواهند کرد.

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر  و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی وجود اتباع بیگانه را در منطقه مضر دانست وافزود: وجود اتباع بیگاه در منطقه علاوه بر نا امنی، فرصتهای شغلی را نیز اشغال کرده و بیکاری را افزایش میدهد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در ارتباط با وضعیت بهداشت شهرستان خاطر نشان کرد: شهرستان یک بیمارستان مجهز از دولت طلب دارد و در خصوص درمانگاه تامین اجتماعی پیگیری هایی در دست اقدام است و پس از نتیجه به اطلاع مردم می رسانیم.

آقای حاجی در پایان سخنان خود خطاب به حاضران گفت: این سمت ها نمی ماند و آنچه ماندگار است خوبی ها و کارهای خوبی است که در حق مردم می نمائیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *