آخرین اخبار

آقای حاجی در نطق میان‌دستور:

جوانان از پرداخت‌های میلیاردی به ورزشکاران خون دل می‌خورند خبرگزاری فارس: نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار با بیان اینکه حوزه انتخابیه‌اش با ۱۶۰ هزار نفر جمعیت حتی یک زمین چمن ندارد گفت: جوانان از پرداخت‌های میلیاردی به برخی ورزشکاران خون دل می‌خورند. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس حسینعلی حاجی نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در نطق میان‌دستور […]

اشتراک گذاری
02 مهر 1391
کد مطلب : 7014
جوانان از پرداخت‌های میلیاردی به ورزشکاران خون دل می‌خورند

خبرگزاری فارس: نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار با بیان اینکه حوزه انتخابیه‌اش با ۱۶۰ هزار نفر جمعیت حتی یک زمین چمن ندارد گفت: جوانان از پرداخت‌های میلیاردی به برخی ورزشکاران خون دل می‌خورند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس حسینعلی حاجی نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در نطق میان‌دستور امروز (یکشنبه) جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، با سلام و درود به پیامبر مکرم اسلام، ارواح طیبه شهدای گرانقدر اسلامی و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر گرانقدر انقلاب اسلامی، آغاز هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.

وی در ادامه به نمایندگی از تمامی مردم شهرهای حوزه انتخابیه خود، از حماسه نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که با حضور  میلیونی مردم خلق شد، تقدیر کرد و از مسئولان خواست برای حل مشکلات بیکاری حوزه انتخابیه‌اش اقدامات لازم را به عمل آورند.

به گفته نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار، حل مشکل بیکاری با برطرف کردن موانع ۳ هزار و ۵۰۰ بخش صنعتی و تولیدی این شهرستان برطرف خواهد شد و به موجب فعالیت این شرکت های صنعتی ۲۰ هزار جوان بیکار، شاغل خواهند شد.

حسینعلی حاجی از وزارت صنعت و معدن خواست با حضور در منطقه شاهین شهرومیمه/برخوار نسبت به حل مشکلات بخش‌های صنعتی و تولیدی این شهرستان، تصمیمات لازم را اتخاذ نمایند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در حوزه انتخابیه شاهین شهرومیمه/برخوار می‌تواند موانع تولید در این شهرستان را برطرف کند، به مشکلات کشاورزان حوزه انتخابیه‌اش اشاره کرد و گفت: به دلیل خشکسالی اخیر و خشک شدن آب زاینده‌رود لازم است اقدامات مناسبی برای حل مشکلات کشاورزان اندیشیده شود لذا از وزیر جهاد کشاورزی می‌خواهم برای حل مشکلات کشاورزان و مقابله با خشکسالی برنامه‌های لازم را اعمال کند.

وی از وزیر آموزش و پرورش خواست با سفر به حوزه انتخابیه‌اش نسبت به بازسازی مدارس فرسوده اقدام کند تا دانش‌آموزان از حداقل رفاه لازم در مدارس بهره ببرند.

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار با تاکید بر اینکه، «جوانان ایرانی از پرداخت‌های میلیاردی به برخی ورزشکاران دلخور هستند و خون دل می‌خورند»، افزود: از وزیر ورزش و جوانان می‌خواهم سفری به شهرستان شاهین شهرومیمه/برخوار داشته باشند تا متوجه شوند که شهری که ۱۶۰ هزار نفر جمعیت دارد از داشتن یک زمین چمن محروم است و این در حالی است که پرداخت‌های میلیاردی به برخی ورزشکاران صورت می‌گیرد اما در مقابل هزینه کرایه یک مینی‌بوس برای ورزشکاران شاهین شهرومیمه/برخوار فراهم نیست.

وی از سازمان اوقاف و امور خیریه نیز خواست برای ترمیم و راه‌اندازی امام‌زاده ابراهیم اقدام کند تا مشکلات زائران این امامزاده رفع شود.

حاجی با بیان اینکه آگاهی مهمترین ابزار مدیریت است، افزود: نمایندگان مجلس در نظارت بر اجرای قوانین باید دقت بیشتری داشته باشند چرا که برای پاسخگویی به نیازهای مردم لازم است مدیریت در کشور، مدیریتی نو و جدید باشد.

وی تاکید کرد: باید مدیریت جدید و کارآمد جای مدیریت فرسوده را بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *