آخرین اخبار

تلاش برای حل مشکل گیتی پسند

چندیست که  شرکت گیتی پسند به دلیل هجوم مردم و دریافت سپرده های خود از این شرکت با مشکلات مالی روبرو شده است.  تا جایی که درخصوص مشکلات اخیر این شرکت، مکاتبات زیادی با وزرا و شخص رییس محترم جمهور انجام شده است. در همین راستا آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و […]

اشتراک گذاری
29 شهریور 1391
کد مطلب : 6995

چندیست که  شرکت گیتی پسند به دلیل هجوم مردم و دریافت سپرده های خود از این شرکت با مشکلات مالی روبرو شده است.  تا جایی که درخصوص مشکلات اخیر این شرکت، مکاتبات زیادی با وزرا و شخص رییس محترم جمهور انجام شده است.

در همین راستا آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در جلسه ای با آقای صالح نیا معاون محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت به بررسی راه حل های برون رفت از این مشکلات پرداختند و مقررر شد به ۲۲ شرکت زیر مجموعه این گروه وام سرمایه در گردش تخصیص دهند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در ادامه این جلسه از آقای صالح نیا معاون امور صنایع و اقتصادی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای بازدید از واحد های صنعتی حوزه انتخابیه دعوت و مقرر شد ۲۰ مهر ایشان به این منظور در این منطقه حضور بهم رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *